bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 27 marca 2020
  • wyświetleń: 6663

[FOTO] Pożar byłego ośrodka wypoczynkowego w Wapienicy

W piątek, 27 marca około godziny 9:40 przy ul. Kopytko w bielskiej Wapienicy wybuchł pożar. Palił się opuszczony budynek ośrodka wypoczynkowego, w którym obecnie koczują bezdomni. Panowało duże zadymienie. Do akcji skierowano siedem zastępów straży pożarnej.

Pożar przy ul. Kopytko - 27.03.2020 · fot. OSP Kamienica + nadesłane przecz czytelnika


Strażacy zgasili pożar pustostanu. Jak udało się nam dowiedzieć zarzewia ognia znajdowały się w trzech różnych miejscach. Wszystko wskazuje na podpalenie, ale dokładną przyczynę pożaru ustali policja. Był to kolejny w ostatnich miesiącach pożar w tym samym miejscu.

strażacy osp stare bielsko użyli drona z termowizją
Strażacy OSP Stare Bielsko użyli drona z termowizją. Dzięki niemu mogli precyzyjnie zlokalizować ukryte w poddaszu zarzewie ognia · fot. OSP Stare Bielsko


W działaniach brało udział siedem zastępów straży pożarnej (JRG-2 Bielsko-Biała, OSP Kamienica, OSP Stare Bielsko i OSP Jasienica). Akcja gaśnicza trwała ponad godzinę.

sid / bielsko.info, źródło: Twitter/@bielskiedrogi, OSP Kamienica

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.