bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 27 marca 2020
  • wyświetleń: 3394

Dyrektor BCK apeluje: Trzymaj bilet - wspieraj kulturę!

O niezwracanie zakupionych biletów na imprezy organizowane przez Bielskie Centrum Kultury zaapelował dyrektor tej instytucji Jerzy Pieszka.

Apel dyrektora Jerzego Pieszki

Szanowni Państwo
Bielskie Centrum Kultury od ponad 30 lat organizuje wydarzenia artystyczne na najwyższym poziomie. Nigdy dotychczas nie dotknęła nas sytuacja podobna do tej obecnej. Kilka marcowych i kwietniowych imprez musieliśmy odwołać. Dla większości koncertów i spektakli, w porozumieniu z artystami udało się znaleźć nowe terminy.

Niestety, z powodu zamknięcia granic zmuszeni byliśmy odwołać tegoroczny Festiwal Sacrum in musica. Nie było możliwości przesunięcia go, na dający się przewidzieć termin. Na naszej stronie internetowej i fanpage'u będziemy informować o wszelkich zmianach i przesunięciach. Zwracamy pieniądze za bilety na imprezy odwołane. Jeśli nie odpowiada Państwu nowy termin koncertu, w każdej chwili można wystąpić o zwrot pieniędzy. Wszelkie informacje i dane kontaktowe znajdą Państwo na naszej stronie. Wierzymy jednak, że wkrótce, po wygaśnięciu epidemii, nasza działalność zostanie wznowiona. Apelujemy o solidarność i wsparcie - z nami, z artystami, z kulturą.

Prosimy, nie zwracajcie Państwo biletów, dając tym samym wyraz optymizmu i nadziei. Jeżeli sytuacja pozwala, kupcie bilet na letnie, jesienne lub przyszłoroczne koncerty.

Życzymy dużo zdrowia. Na razie zostańmy w domu, aby wkrótce wrócić do sal koncertowych, słuchając muzyki, która - jak mówił Jimmy Page z Led Zeppelin - jest najlepszym sposobem do poruszenia serc ludzi na całym świecie.
#trzymajbilet #wspierajkulturę

mp / bielsko.info, źródło: Bielskie Centrum Kultury

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.