bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 25 marca 2020
  • wyświetleń: 3068

Zamiast meczów... zabawa w "Państwa-miasta"

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Podbeskidzie Bielsko-Biała" podaj

Kluby pierwszoligowe we współpracy ze sponsorem tytularnym rozgrywek - zakładami bukmacherskimi "Fortuna" przygotowały substytut emocji meczowych. Kibice pomagali swoim drużynom w rywalizacji w... popularną grę "Państwa-miasta".

Zamiast meczów... zabawa w "Państwa-miasta"
Zamiast meczów... zabawa w "Państwa-miasta" · fot. Podbeskidzie Bielsko-Biała


Oprócz standardowych kategroii pojawiły się też te stricte powiązane ze światem sportu jak chociażby reprezentant Polski, dyscyplina, czy "na Stadionie". Co ciekawe, kreatywnych odpowiedzi nie brakowało, a sama rywalizacja była bardzo zacięta. Kibice wspierali swoje drużyny przesyłając propozycję haseł zaczynających się od odsłanianych w trakcie trwania gry liter. Na czele klasyfikacji uplasował się GKS Bełchatów. Drugie miejsce ex aequo zajęły Miedź Legnica i Puszcza Niepołomice.

Podbeskidzie dobrze rozpoczęło rozgrywki, ale po sobocie klub z Bielska-Białej znalazł się w połowie klasyfikacji. Na niewiele zdało się wspinanie się na wyżyny kreatywności w niedzielę. Za to w poniedziałek Górale zakończyli rozgrywkę w świetnym stylu, odrabiając kilka pozycji i kończąc rywalizację na 6. pozycji z dorobkiem 700 pkt.

mp / bielsko.info, źródło: Podbeskidzie Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Podbeskidzie Bielsko-Biała" podaj