bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 24 marca 2020
  • wyświetleń: 2970

Zmiany w harmonogramie BOBB 2021

W związku ze stanem zagrożenia epidemicznego prezydent Bielska-Białej podjął decyzję o zmianie niektórych terminów harmonogramu Budżetu Obywatelskiego Bielska-Białej na 2021 rok.

Budżet Obywatelski 2021
fot. https://ms.bielsko-biala.pl/


Zmiany obejmują wydłużenie terminu składania formularzy projektów przez mieszkańców oraz wydłużenie terminów związanych z oceną formalną i merytoryczną złożonych projektów. Więcej czasu - na opiniowanie projektów zlokalizowanych na terenie osiedli - otrzymały również Rady Osiedli. Tym samym zmianie ulegają daty podane na oficjalnej stronie internetowej BOBB 2021.

Według zmienionego harmonogramu, składanie przez mieszkańców formularzy z projektami odbywa się od 23 marca do 20 maja. Ocenę formalną projektów złożonych do BOBB na 2021 rok zaplanowano od 22 maja. Opiniowanie projektów przez właściwe Rady Osiedli potrwa do 10 czerwca. Ocenę merytoryczną projektów, w tym ich zgodności z prawem i wykonalności technicznej, zaplanowano do 10 lipca. Podane terminy, w zależności od sytuacji, mogą ulec zmianie.

mp / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.