bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 23 marca 2020
  • wyświetleń: 2369

ATH pomaga - konwersacje on-line w językach obcych

Za nami:

W dniach 24 marca (wtorek) i 25 marca (środa) uczniowie szkół podstawowych i średnich będą mieli możliwość wziąć udział w bezpłatnych konwersacjach on-line w językach angielskim, hiszpańskim i francuskim. Zajęcia poprowadzą w ramach wolontariatu pracownicy i studenci (w tym obcokrajowcy) Wydziału Humanistyczno-Społecznego Akademii Techniczno-Humanistycznej.

ATH


Rozmówki odbywać się będą za pomocą komunikatora Skype (można go bezpłatnie pobrać tutaj) - niezbędne jest posiadanie zainstalowanej aplikacji z własnym kontem, a także komputera (laptopa, tabletu, smartfonu) z mikrofonem oraz kamerą internetową. W konwersacjach brać mogą uczniowie klas 6-8 szkół podstawowych oraz uczniowie szkół ponadpodstawowych, znający dany język obcy na poziomie co najmniej podstawowym. Czas trwania jednej indywidualnej konwersacji to ok. 20-30 minut.

- Nie prowadzimy wcześniejszych zapisów - wolontariusze udostępniają swoje nazwy użytkownika ze Skype’a i we wskazanych poniżej terminach dyżurują przy swoich komputerach. Wystarczy wyszukać wolontariusza po podanej nazwie w Skype, skontaktować się z nim i… zacząć rozmawiać! - mówia organizatorzy akcji.

Pełen harmonogram dostępny jest tutaj.

Działajmy w myśl zasady #BielskoSobiePomaga

mp / bielsko.info, źródło: ATH Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.