bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 20 marca 2020
  • wyświetleń: 3852

[FOTO] Potrącenie rowerzystki w Czańcu

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Do zdarzenia doszło w piątek, 20 marca około godziny 10:00 na skrzyżowaniu ulic Karola Wojtyły i Karpackiej w Czańcu. W związku ze zgłoszeniem wypadku drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych (takie były pierwsze informacje) interweniowały wszystkie służby ratunkowe. Okazało się, że miało tam miejsce potrącenie rowerzystki przez samochód dostawczy.

Potrącenie rowerzystki w Czańcu - 20.03.2020 · fot. Bielskie Drogi


Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że zawiniła 65-letnia mieszkanka województwa małopolskiego, która poruszała się na rowerze marki Romet. Wyjeżdżając z ulicy Karpackiej na ulicę Karola Wojtyły, nie zastosowała się do znaku B-20 STOP i wjechała w bok samochodu dostawczego Renault Master, którym kierował 26-letni mieszkaniec powiatu bielskiego. Rowerzystka upadła na jezdnię i mocno się potłukła. Kobieta doznała m.in. obrażeń głowy i mocno krwawiła. Wszystko wyglądało bardzo groźnie.

Zespół ratownictwa medycznego przetransportował poszkodowaną do szpitala, gdzie fachowo zajmą się nią lekarze. Wstępnie wiadomo, że życiu cyklistki nie zagraża niebezpieczeństwo. Uczestnicy byli trzeźwi. Policjanci z bielskiej drogówki prowadzą czynności dochodzeniowo-śledcze pod kątem wypadku drogowego. Dokładna kwalifikacja zdarzenia nastąpi po ustaleniu obrażeń hospitalizowanej 65-latki. Kierowcy muszą się liczyć z utrudnieniami, które mogą potrwać do godziny 12:00.

sid / bielsko.info, źródło: bielskiedrogi.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj