Wiadomości

  • 19 marca 2020
  • wyświetleń: 6405

Kibice TS Podbeskidzie wspierają swój klub

Z inicjatywy kibiców klub rozpoczyna sprzedaż pamiątkowych biletów na odwołany mecz z Bruk-Bet Termalicą.

podbeskidzie
fot. TS Podbeskidzie


Poniżej przedstawiamy apel TS Podbeskidzie.

Świat sportu, podobnie jak wiele innych dziedzin, stanął w miejscu w związku z zagrożeniem epidemicznym. Jeżeli obecna sytuacja będzie się przedłużać to stanowi ona niebezpieczeństwo dla poprawnego funkcjonowania klubów sportowych, które nie mogą realizować swoich podstawowych celów - organizować widowisk i rywalizować na boiskach. W tym trudnym czasie, otrzymujemy wiele słów wsparcia i deklaracji ze strony kibiców Podbeskidzia o gotowości pomocy. Przed nami rozgrywka, która znaczy #WięcejNiżMecz!

To właśnie z inicjatywy sympatyków dajemy wam możliwość wsparcia klubu poprzez zakup wirtualnego pamiątkowego biletu na odwołany mecz z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza.

Zakup biletu jest formą dobrowolnej pomocy dla klubu, nie uprawnia do wstępu na stadion, nie podlega wymianie, natomiast stanowi pamiątkę i jest dowodem zaangażowania w życie TS Podbeskidzie. Bilety dostępne są wyłącznie poprzez sprzedaż online, w trzech wersjach normalny, VIP Silver oraz VIP Gold (posiadacze tej kategorii dodatkowo otrzymają upominek z autografami zawodników - do odbioru po ustaniu zagrożenia epidemicznego). Sprzedaż potrwa do soboty 21.03 do godz. 18:00.

W tym przypadku zniesiony został limit biletów na jedną osobę - każdy może kupić nieograniczoną liczbę biletów.

Kibic, który dokona zakupu otrzyma e-mail z biletem oraz osobiste podziękowanie od prezesa Bogdana Kłysa!

KUP WIRTUALNY BILET I WSPIERAJ TS PODBESKIDZIE!

mp / bielsko.info

źródło: Podbeskidzie Bielsko-Biała

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Podbeskidzie Bielsko-Biała" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Podbeskidzie Bielsko-Biała" podaj