Wiadomości

  • 18 marca 2020
  • 21 marca 2020
  • wyświetleń: 4239

Rozpoczęła się akcja "Podbeskidzie dla lekarzy"

Ogólnopolska akcja "Micha dla medyka" cieszy się obecnie sporą popularnością. Podobna akcja rozpoczęła się właśnie w Bielsku-Białej. "Podbeskidzie dla lekarzy", bo o niej mowa, właśnie rozpoczęła rozdawanie posiłków bielskim lekarzom.

Logo akcji "Podbeskidzie dla lekarzy"
Logo akcji "Podbeskidzie dla lekarzy" · fot. facebook.com/podbeskidziedlalekarzy/


- W związku z sytuacją związaną z epidemią koronawirusa, pracownicy służby zdrowia stają teraz przed życiowym wyzwaniem. Pomóżmy im, wpłacając pieniądze na posiłki, które będą mogli zamówić za darmo - mówią organizatorzy przedsięwzięcia i dodają: - Prosimy o zgłoszenia firmy cateringowe i restauracje.

Rozpoczęła się akcja "Podbeskidzie dla lekarzy" - 18.03.2020
fot. Podbeskidzie dla lekarzy


- Mamy teraz czas który chcemy wykorzystać by pomóc innym. Pomysł powstał w momencie, kiedy dostarczałem jedzenie na SOR i widziałem popłoch, jedzenie czekało 40 minut by zostało odebrane przez lekarzy, bo byli oni zajęci pacjentami. Uświadomiłem sobie, że ostatnią rzeczą, na którą mają czas to szukanie firmy, która dowiezie jedzenie - powiedzieli nam organizatorzy całej akcji.

Firmy, które chcą zgłosić się do akcji, mogą to zrobić przez specjalny formularz kontaktowy, który dostępny jest tutaj.

Działamy w myśl zasady #BielskoSobiePomaga!

Działajmy w myśl zasady #BielskoSobiePomaga

mp / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.