bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 16 marca 2020
  • wyświetleń: 5495

[FOTO] Szczyrk: zderzenie dwóch pojazdów. Jeden z nich dachował

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Do groźnie wyglądającej kolizji dwóch pojazdów doszło w poniedziałek, 16 marca około godziny 10:30 na skrzyżowaniu Beskidzkiej z Graniczną w Szczyrku. W związku ze zgłoszeniem wypadku drogowego interweniowały wszystkie służby ratunkowe. Kierowcy musieli liczyć się z utrudnieniami.

Kraksa w Szczyrku - 16.03.2020 · fot. Panda / Bielskie Drogi


Z ustaleń policjantów wynika, że do kraksy doprowadził kierowca dostawczej Dacii, który wyjeżdżał z ulicy Granicznej na ulicę Beskidzką w stronę centrum Szczyrku. Wymusił on pierwszeństwo na kierowcy Mitsubishi, który poruszał się w stronę Bielska-Białej. Siła uderzenia była na tyle duża, że japoński samochód koziołkował i zatrzymał się dopiero na chodniku. Szczęśliwie w pobliżu nie było pieszych.

Żaden z uczestników nie doznał poważnych obrażeń ciała. Sprawa zakończyła się więc mandatem. Kierowcy musieli liczyć się z utrudnieniami, które trwały przeszło godzinę.

sid / bielsko.info, źródło: bielskiedrogi.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj