bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 15 marca 2020
  • wyświetleń: 16634

Pożegnalna walka Tomasza Adamka odbędzie się w Bielsku-Białej

Za nami:

Pożegnalna walka boksera z Gilowic koło Żywca, Tomasza Adamka, odbędzie się w lipcu w Bielsku-Białej. Znany jest również przeciwnik boksera.

Tomasz Adamek podczas wywiadu z bielsko.info
Tomasz Adamek podczas wywiadu z bielsko.info · fot. bielsko.tv


Rywalem pięściarza będzie według planów Przemysław Saleta, a sam pojedynek będzie mieć jedynie charakter pokazowy. Walka, która ma odbyć się 11 lipca, będzie pożegnaniem boksera z polskimi kibicami.

Przypomnijmy, że "Góral" już raz stoczył pojedynek z Saletą - we wrześniu 2015 roku. Saleta poddał się wtedy w piątej rundzie z powodu kontuzji barku.

Ostatni pojedynek w swojej karierze, rozegrany w październiku 2018 roku, bokser z Gilowic stoczył z Jarrellem Millerem. Walka zakończyła się nokautem, który został zadany Polakowi przez Amerykanina.

"Góral", mieszkający na stałe w Stanach Zjednoczonych, będzie przebywał w Polsce dużo dłużej. Według ogólnopolskich mediów Tomasza Adamka czeka również ślub córki, który ma się odbyć 25 lipca w Czechowicach-Dziedzicach. Podczas wydarzenia ma zagrać kapela góralska "Baciary".

Zapraszamy również do obejrzenia archiwalnego wywiadu z Tomaszem Adamkiem.

mp / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.