bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 13 marca 2020
  • wyświetleń: 4025

Wybił szybę wystawową, zatrzymała go straż miejska

W minioną środę, 11 marca około godziny 23.40 operator bielskiego monitoringu straży miejskiej, obserwując rejon ulicy Targowej w Bielsku-Białej zauważył mężczyznę, który siedział na jezdni. Po chwili mężczyzna wstał i pięścią uderzył w szybę jednego z lokali, którą wybił, a następnie pobiegł do drzwi wejściowych kamienicy przy tej samej ulicy i poprzez kopanie otworzył je.

W toku dalszej obserwacji operator monitoringu zauważył jak do obserwowanego mężczyzny podeszła kobieta i razem ukryli się w budynku przy Placu Wojska Polskiego. Na miejsce niezwłocznie został wysłany patrol Straży Miejskiej, który ujął mężczyznę, a o zdarzeniu powiadomiono dyżurnego Komendy Miejskiej Policji.

W związku z popełnieniem czynu zabronionego, sprawcę przekazano przybyłemu na miejsce patrolowi Policji w celu przeprowadzenia dalszych czynności wyjaśniających w przedmiotowej sprawie.

mp / bielsko.info, źródło: Straż Miejska Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.