bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 12 marca 2020
  • wyświetleń: 1661

Flagi reklamowe - skuteczny nośnik reklamowy Twojej firmy

Materiał partnera:

Skuteczne reprezentowanie i reklamowanie firmy na różnych eventach wymaga odpowiednich gadżetów, zwiększających przekaz i odbiór w oczach klientów. Takim materiałem promującym firmę, jednym z wielu, są flagi reklamowe, które m.in. wykorzystuje się do zwiększenia widoczności systemów wystawienniczych na targach. Flagi firmowe mają jednak więcej zalet i można je wykorzystać do różnych celów.

Flagi reklamowe - skuteczny nośnik reklamowy Twojej firmy


To, co wyróżnia flagi reklamowe od innych gadżetów firmowych, jest ich widoczność i czytelność nie tylko na targach branżowych, ale również w innych miejscach, np. przed firmą czy sklepem firmowym. Dzięki obecności takiej flagi, z daleka już widać, co znajduje się w tym miejscu i z jaką ofertą jest to związane. Tego rodzaju nośnik reklamowy zwiększa zainteresowanie ofertą firmy i szanse na sprzedaż jej towarów i usług. Poza tym jest to świetna reklama marki.

Szczególne zalety flag reklamowychFlagi reklamują markę firmy wraz z logiem, które jest wyeksponowane na pewnej wysokości, zwraca uwagę i utrwala się w świadomości odbiory. Flagę łatwo się ją składa i rozkłada, służy więc do wielokrotnego użytku.

Można je umiejscowić w dowolnym miejscu: przed sklepem, na plaży, przed hotelem i restauracją, w hali, w której odbywają się targi branżowe, na imprezach firmowych i innych, które sponsoruje firma, w plenerze oraz na systemach wystawienniczych.

Windery przeznaczone do wykorzystania wewnątrz budynków są zazwyczaj lżejsze i niższe (2-metrowe), natomiast te, które stosuje się na zewnątrz, są mocniejsze, trwalsze i wyższe (5-metrowe), zamocowane na specjalnej podstawie, dzięki której są stabilne i odporne na przewrócenie pod wpływem wiatru czy innych niekorzystnych warunków pogodowych.

Wykonane są z materiału, który jest odporny na wypłowienie i zniszczenie oraz promieniowanie ultrafioletowe. W porównaniu do plakatów, ulotek, folderów czy katalogów, flagi są dużo trwalsze, nie poddają się zmiennym i niekorzystnym warunkom atmosferycznym, takim jak deszcz, śnieg, wysoka i niska temperatura. Windery są też odporne na wszelkiego rodzaju zabrudzenia.

Windery stanowią bardzo wygodny gadżet reklamowy, który pozostaje w pełnej gotowości do użycia przez cały rok. Są lekkie, z powodzeniem można je przenosić z jednego miejsca w drugie. W każdym momencie, gdy istnieje potrzeba skorzystania z flagi reklamowej, szybko montuje się ją, stawia, a następnie demontuje i zwija.

Gdzie zaopatrzyć się we flagi reklamowe?Wiele firm posiada na stanie własne flagi reklamowe, które na stałe znajdują się w ich wyposażeniu. Takie flagi można co jakiś czas wymieniać, modyfikować ich grafikę i rozmieszczenie detali.

Na rynku można zleźć producentów, którzy zajmują wykonaniem takich flag i innych gadżetów reklamowych, np. reklam pneumatycznych (balonów, bram), stałociśnieniowych (słupów, bram, atrap, namiotów), latających (kule helowe, sterowce reklamowe), masztów flagowych, balonów foliowych i lateksowych, standów POS, roll-upów standardowych i dwustronnych albo w wersji exclusive, banerów frontlit, blockout i wielu innych nośników reklamowych, bez których funkcjonowanie firmy byłoby utrudnione. W każdej chwili można skorzystać z bogatej oferty różnych grup producentów, np. LuxPol, zajmujących się produkcją i przygotowaniem odpowiednich flag reklamowych i innych przedmiotów, zwiększających widoczność i promocję firmy.

Pielęgnacja flag reklamowychAby flagi reklamowe służyły nam długi i nie ulegały zniszczeniu, nie powinny znajdować się w bliskim sąsiedztwie budynków, ale stać w pewnej odległości od nich. Bliskie ustawienie flag w okolicy zabudowań może pod wpływem silnego wiatru spowodować ich uszkodzenie w styczności z powierzchnią budynku. Dobrze też zaopatrzyć się we flagi reklamowe w innych odcieniach niż biały. Flagi w tym kolorze narażone są na szarzenie. Nie zaleca się również stawiania kilku flag blisko siebie, a w pewnej odległości. Nie powinno dochodzić do kontaktu pomiędzy jedną flagą a drugą. Flagi reklamowe z powodzeniem można prać w temp. 40 °C i używać do tego zwykłych środków piorących. Zaleca się dokładne wysuszenie flagi przed jej złożeniem.