bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 11 marca 2020
  • 12 marca 2020
  • wyświetleń: 3490

[FOTO] Potrącenie rowerzysty w Rybarzowicach na ul. Żywieckiej

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Do zdarzenia doszło w środę, 11 marca około godziny 21:40 na ulicy Żywieckiej w Rybarzowicach (tzw. stara droga na Żywiec). W rejonie skrzyżowania z ulicą Wesołą samochód osobowy marki Audi A3 potrącił rowerzystę. W związku ze zgłoszeniem wypadku drogowego interweniowały wszystkie służby ratunkowe.

Potrącenie rowerzysty w Rybarzowicach - 11.03.2020 · fot. Bielskie Drogi


Po zderzeniu samochód zakończył podróż w rowie. Rowerzysta trafił do szpitala, gdzie fachowo zajęli się nim lekarze. Doznał obrażeń ciała, ale nie zagrażają jego życiu. Badanie wykazało, że cyklista był pijany. Wynik to przeszło 1,5 promila. Okazało się także, że to on jest sprawcą zdarzenia. Wymusił on pierwszeństwo na Audi podczas manewru lewoskrętu. Kierowca Audi by zminimalizować skutki potrącenia uciekł do rowu, jednak nie udało się mu uniknąć zderzenia.

Na czas trwania akcji ratowniczej i późniejszych czynności dochodzeniowo-śledczych, ulica Żywiecka w Rybarzowicach była nieprzejezdna. Wytyczono objazdy. Druhowie lokalnej jednostki ochotniczej straży pożarnej tłumaczyli kierowcom w jaki sposób ominąć utrudnienia.

OSP Rybarzowice
GLBA 1/1 Bremach 339[S]39 OSP Rybarzowice · fot. Bielskie Drogi

sid / bielsko.info, źródło: bielskiedrogi.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj