bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 11 marca 2020
  • wyświetleń: 12984

[FOTO] Wypadek z udziałem ciężarówki na ul. Księdza Brzóski

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Do zdarzenia doszło w środę, 11 marca około godziny 12:30 na ulicy Księdza Brzóski w rejonie posesji nr 14 (rejon kościoła w Lipniku). Kierowca samochodu ciężarowego zjechał z drogi i uderzył w ogrodzenie posesji. W związku ze zgłoszeniem wypadku drogowego interweniowały wszystkie służby ratunkowe.

Kraksa z udziałem ciężarówki w Lipniku - 11.03.2020 · fot. Bielskie Drogi


Wstępne ustalenia policjantów, którzy pracują na miejscu zdarzenia, wskazują na winę 27-letniego kierowcy. Obywatel Ukrainy poruszał się ulicą Księdza Brzóski od strony Straconki i najprawdopodobniej w wyniku niedostosowania prędkości do warunków drogowych, utracił panowanie nad zestawem. Pojazd wraz z przyczepą wypadł z drogi i uderzył w ogrodzenie posesji. Pobliski dom na szczęście został nietknięty.

Szofer wyszedł z wraku o własnych siłach. Trafił pod opiekę ratowników medycznych. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Można mówić o bardzo dużym szczęściu, bowiem akurat nikt nie poruszał się chodnikiem w miejscu, gdzie pojazd ciężarowy w sposób niekontrolowany opuścił drogę.

Na miejsce udają się dwa specjalistyczne dźwigi. Nim nastąpi wyciąganie pojazdu na drogę, ładunek musi zostać ręcznie wypakowany pod okiem pracownika urzędu celnego (importowany towar nie został jeszcze oclony). Droga jest zablokowana. Nastąpiły zmiany w kursowaniu autobusów miejskich linii nr 35 i 35S. Usuwanie skutków kraksy może potrwać do późnego wieczora.

Kraksa z udziałem ciężarówki w Lipniku - 11.03.2020 · fot. Bielskie Drogi

sid / bielsko.info, źródło: bielskiedrogi.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj