bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 4 marca 2020
  • wyświetleń: 2705

Zegarek G Shock - jak odróżnić podróbkę od oryginału?

Materiał partnera:

Oryginalne zegarki są często podrabiane i z takich odpowiedników chętnie korzystają osoby, które nie mogą sobie pozwolić na zakup markowego produktu. G-Shock należy do jednej z marek, która zmaga się z problemem nielegalnie sprzedawanych replik w dużo niższej cenie. Takie podróbki nie mają jednak nic wspólnego z jakością oryginalnych zegarków, dlatego przed dokonaniem zakupu warto upewnić się, czy faktycznie pochodzą od producenta. Na co zatem zwracać uwagę?

Zegarek G Shock - jak odróżnić podróbkę od oryginału?


Po co produkuje się podróbki zegarków G-Shock?Renoma marki odgrywa bardzo ważną rolę w produkcji podróbek. Repliki zazwyczaj pochodzą z Chin, dlatego są znacznie tańsze niż oryginalny produkt. To oznacza, że na takich podróbkach korzysta nie tylko sprzedawca, ale także kupujący ze względu na niższą cenę. Istnieją jednak sklepy, które świadomie sprzedają podrobione zegarki sportowe Casio G-Shock w normalnych cenach. Jest to niezgodne z prawem, jednak chęć zysku wcale nie odstrasza oszustów od tego procederu. Warto więc wiedzieć, jak odróżnić replikę od autentycznego produktu.

Gdzie kupić oryginalny zegarek G-Shock męski?W internecie można znaleźć wiele sklepów z zegarkami. Żeby mieć pewność, że kupujesz oryginalny zegarek sportowe Casio G-Shock, skorzystaj z oferty sprawdzonej firmy, jak na przykład ZegarkiCentrum. Znajdziesz tam bogatą kolekcję nie tylko zegarków G-Shock męskich, ale także damskich, z potwierdzeniem ich autentyczności. Składając zamówienie, masz pewność, że dotrze do Ciebie oryginalny produkt, który spełni Twoje oczekiwania co do jakości i funkcjonalności. Szczegóły na temat oferty znajdziesz na stronie: Zegarki G-Shock w sklepie ZegarkiCentrum.pl.

Podróbka zegarka G-Shock a jakość wykonaniaPierwszym elementem, który może pomóc w odróżnieniu podróbki od oryginału, jest jakość wykonania. Markowy zegarek jest zrobiony z materiałów najlepszego gatunku, z uwzględnieniem najdrobniejszych detali. Analizując oryginalny zegarek G-Shock damski można zauważyć, że posiada on równo ukształtowany pasek, a napisy i oznaczenia przy kopercie są starannie wytłoczone. W replikach zazwyczaj są one jedynie nadrukowane, dlatego szybko się ścierają.

Kolorystyka i detale zegarków sportowych G-ShockKolejną cechą, która może świadczyć, że masz do czynienia z falsyfikatem, może być kolorystyka zegarka. W oryginalnych egzemplarzach kolory są nasycone, jednak nieprzejaskrawione. Może to zauważyć również w Casio G-Shock czarnym, gdzie w podróbce kolor może być wypłowiały lub niejednolity. Warto także zwrócić uwagę na detale na tarczy, które w podróbkach często wykonywane są w znacznie kontrastujących i jaskrawych kolorach, co prezentuje się dość tandetnie.

Funkcjonalność zegarka G-ShockPodróbki są wykonywane jak najmniejszym kosztem, dlatego jedynie podobnie wyglądają do oryginałów, jednak nie są wyposażone w dodatkowe funkcje. Na przykład zegarek G-Shock Protection jest wodoszczelny i ma podświetlaną tarczę, czego trudno oczekiwać od repliki. Dodatkowo w podróbkach zazwyczaj działają jedynie wskazówki odmierzające czas, a inne mechanizmy nie są możliwe do uruchomienia.

Dlaczego nie warto kupować podróbek G-Shock?Oryginalne produkty wyróżniają się doskonałą jakością, dlatego zegarki sportowe G-Shock są uwielbiane na całym świecie. Ich cena nie jest wygórowana, dlatego kupowanie replik jest tak naprawdę nieopłacalne. Inwestując w oryginalny zegarek G-Shock, masz pewność, że wszystkie funkcje będą działały, a mechanizm poradzi sobie nawet w trudnych warunkach. Oprócz tego warto pamiętać, że sprzedawcy replik działają niezgodnie z prawem, a kupowanie podróbek jest wspieraniem oszustów.