Wiadomości

  • 3 marca 2020
  • 6 marca 2020
  • wyświetleń: 11317

[WIDEO, ZDJĘCIA] Robert Biedroń pod czechowickim dworcem

5 marca do Czechowic-Dziedzic przyjechał Robert Biedroń. Nieprzypadkowo kandydat Lewicy na Prezydenta RP spotkał się z mieszkańcami przed dworcem kolejowym. To właśnie o zabytkowym, ciągle niewyremontowanym obiekcie mówił najwięcej.

Robert Biedroń w Czechowicach-Dziedzicach - 05.03.2020 · fot. czecho.pl


- Ten dworzec potrzebuje co najmniej liftingu i swojego 500 plus. Wiem, że Państwo od lat walczycie o remont, i że PiS obiecał ten remont, ale to wszystko jest tylko na papierze - mówił europoseł Robert Biedroń.

Były prezydent Słupska poinformował, że poseł Przemysław Koperski złożył poprawkę do tegorocznego budżetu, która uwzględniała przesunięcie środków budżetowych na dofinansowanie remontu dworca.

- Niestety głosami PiS-u poprawka została odrzucona - zaznaczył europoseł.

Po krótkim briefingu prasowym Robert Biedroń, a także europoseł Łukasz Kohut i poseł Przemysław Koperski udali się na dworzec kolejowy. Rozmawiali m.in. z lokatorką jednego z mieszkań, które znajduje się na terenie zabytkowego obiektu.

Loading...


Ariel Brończyk / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.