Wiadomości

  • 2 marca 2020
  • 3 marca 2020
  • wyświetleń: 13049

6-latka na dachu budynku. Pijana matka dziewczynki w domu!

Niecodzienne zgłoszenie wpłynęło dziś do służb ratunkowych w Bielsku-Białej. Około godziny 15:30 świadek zgłosił, że widzi na dachu budynku kilkuletnie dziecko. Interweniowały trzy zastępy PSP, pogotowie ratunkowe i dwa patrole policji. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło.

Interwencja służb ratunkowych na ul. Rychlińskiego - 2.03.2020
fot. nadesłane przez czytelniczkę / Sandra Bielskie Dro


W toku czynności wyszło na jaw, że 6-letnia dziewczynka weszła na dach, ponieważ uciekł jej tam pies. Dla dziecka prawdopodobnie nie było to nic nadzwyczajnego. Dziewczynka zabrała psa i sama wróciła do mieszkania, ale w międzyczasie zrobiło się spore zamieszanie.

Jak udało nam się dowiedzieć, wejście na dach z przydomowego tarasu nie jest skomplikowane. Dziewczynce nic się nie stało. Matka 6-latki wydmuchała 1,14mg/L (1,14 x 2,1 = 2,39 promila). Policjanci prowadzą dalsze czynności w tej sprawie.

Kodeks karny mówi, że kto naraża osobę, nad którą ciąży obowiązek opieki, na niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.

sid / bielsko.info

źródło: FB/bielskiedrogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.