bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 4 czerwca 2012
  • wyświetleń: 1691

Znaleźli złodzieja w szafie

24-latek z Bielska-Białej, który wcześniej okradł swoją sąsiadkę, chcąc uniknąć zatrzymania schował się przed dzielnicowym w szafie. Na nic zdały się jego zabiegi, bo mundurowi zatrzymali rabusia i odzyskali skradzione przez niego mienie. Teraz za kradzież grozi mu do 5 lat za kratami.

W sobotnią noc złodziej wykorzystał fakt, że sąsiadka pozostawiła uchylone drzwi do swojego mieszkania. Kiedy kobieta spała prześliznął się do jej mieszkania i skradł laptopa, telefon komórkowy oraz zegarek. Gdy pokrzywdzona obudziła się nad ranem i stwierdziła brak cennych rzeczy, których wartość wyceniła na 5.000 zł, najpierw rozpoczęła poszukiwania na własną rękę.

Z innego aparatu telefonicznego zadzwoniła na skradzioną komórkę, której sygnał usłyszała w mieszkaniu piętro wyżej. Swoje spostrzeżenia natychmiast przekazała stróżom prawa. W mieszkaniu należącym do jej sąsiada nikt nie reagował na pukanie do drzwi wejściowych. Kiedy dzielnicowy przedostał się na balkon zauważył na stoliku wszystkie skradzione przedmioty.

Mundurowi przez uchylone drzwi balkonowe przedostali się do tego mieszkania. W szafie odnaleźli właściciela, który ukrył się tam chcąc uniknąć zatrzymania. Skradzione mienie zwrócono właścicielce. Zatrzymany usłyszał już zarzuty kradzieży, za co grozi mu teraz do 5 lat więzienia.

new / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.