Reklama

Wiadomości

  • 25 lutego 2020
  • 8 marca 2020
  • wyświetleń: 6054

Koncert charytatywny na rzecz Fundacji Dziecięce Marzenia

Za nami:

8 marca o godzinie 17.00 w Metrum Jazz Club (Bielsko-Biała, ul. Partyzantów 22) odbędzie się charytatywny koncert Spring Vibes z udziałem zespołów Riffertone i Spell of Revival.

Zamiast biletów wstępu rozprowadzane będą cegiełki oraz przeprowadzona zostanie licytacja fantów na rzecz Fundacji. Wśród licytowanych rzeczy będą m.in. prace młodych bielskich artystów z Liceum Sztuk Plastycznych oraz fanty przekazane m.in. przez TS Podbeskidzie, BKS Stal, kino Helios, kręgielnię Atmosfera, Studio Filmów Rysunkowych i inne bielskie instytucje.

O muzykach:Zespół Spell of Revival powstał ponad rok temu z inicjatywy Samuela Łękawy (gitara prowadząca) oraz Wojciecha Stachury (gitara rytmiczna). Do zespołu należą również Kinga Zięba(wokal), Milena Wojtyłko (perkusja) oraz Martyna Drobczyk (gitara basowa). Ich przewodnim gatunkiem jest rock, ostatni koncert zagrali w Częstochowie. Grupa aktualnie zbiera materiał na nagranie swojego pierwszego albumu. W najbliższym czasie planują wydanie EP-ki.

Riffertone to bielski duet, który występował na jednej scenie z Anią Dąbrowską, Natalią Kukulską, Piotrem Cugowskim i Kubą Badachem w projekcie Tribute to Michael Jackson Symfonicznie. Są finalistami projektu „Zrób głośniej” organizowanego przez T-Mobile. Zajęli też pierwsze miejsce na Międzynarodowym Festiwalu RZESZÓW CARPATHIA FESTIVAL. Półfinaliści Must Be The Music. support polskiej trasy Electrick Light Orchestra oraz koncertu Mick Hucknall w Sali Kongresowej w Warszawie. Na swoim koncie mają albumy “Someday, Somewhere” oraz EP “Senność”.

ar / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.