bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 23 lutego 2020
  • wyświetleń: 7865

Reanimacja mężczyzny na os. Złote Łany. Czy winnym był czad?

W niedzielę, 23 lutego około godziny 18:30 służby ratunkowe przyjęły zgłoszenie o nieprzytomnym mężczyźnie, który został odnaleziony w łazience jednego z budynków wielorodzinnych przy ul. Osadniczej w Bielsku-Białej (os. Złote Łany).

Ratownicy wspólnie ze strażakami prowadzili reanimację krążeniowo-oddechową poszkodowanego. Działania okazały się skuteczne. Lokator mieszkania odzyskał funkcje życiowe i w trybie pilnym trafił do szpitala. Podejrzewa się, że do zdarzenia przyczynił się zabójczy gaz - tlenek węgla. Trwają czynności wyjaśniające straży pożarnej i policji.

W sobotę wieczorem przy ul. Mikołaja Reja (os. Słoneczne), strażacy także interweniowali w związku z podejrzeniem zatrucia tlenkiem węgla. To jednak się nie potwierdziło. Starszy mężczyzna, lokator budynku wielorodzinnego zmarł z przyczyn naturalnych.

Interwencja służb przy ul. Mikołaja Reja - 22.02.2020 · fot. sid / bielsko.info

sid / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.