Wiadomości

  • 22 lutego 2020
  • 24 lutego 2020
  • wyświetleń: 10485

Policja poszukuje zaginionego bielszczanina

Bielscy policjanci prowadzą poszukiwania zaginionego 44-letniego Tomasza Blachury, mieszkańca Bielska-Białej. Mężczyzna ostatni raz był widziany w środę 19 lutego w rejonie bielskiej ulicy Olszówka, od tamtej pory nie powrócił do miejsca zamieszkania ani nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Blachura
Zaginiony mieszkaniec Bielska-Białej Tomasz Blachura


44-letni Tomasz Blachura zaginął w środę 19 lutego 2020 roku ok. godz. 9. Ostatni raz był widziany w rejonie bielskiej ulicy Olszówki.

Rysopis zaginionego: wzrost ok. 185 cm, wiek z wyglądu ok. 45 lat, szczupłej budowy ciała, włosy krótkie czarne, proste, w chwili zaginięcia miał zapuszczoną czarną brodę, oczy zielone, prosty nos.

Znaki szczególne: Mężczyzna ma przygarbioną sylwetkę.

Ubiór zaginionego: Kurtka koloru szarego z białym kołnierzem, flanelowa niebieska koszula i ciemny sweter, jasne dżinsy, a pod nimi niebieskie dresowe spodnie, sportowe buty koloru niebieskiego.

Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionego, proszony jest o kontakt z Komisariatem II Policji w Bielsku-Białej tel. 334800200 lub Komendą Miejską Policji w Bielsku-Białej - telefon 338121255 albo z najbliższą jednostką policji pod numer telefonu alarmowego 997 lub 112.

Ariel Brończyk / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.