bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 19 lutego 2020
  • 29 lutego 2020
  • wyświetleń: 13285

Łącznik ul. Piastowskiej z al. Andersa ma powstać w szybkim tempie

Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej ogłosił przetarg na budowę łącznika alei generała Władysława Andersa z ulicą Piastowską. Droga ma powstać w błyskawicznym tempie 120 dni.

Hulanka i al. Gen Andersa z lotu ptaka
Hulanka i al. Gen Andersa z lotu ptaka · fot. bielsko.info


Projektowany ciąg komunikacyjny będzie drogą gminną klasy technicznej D (dojazdowa), o przekroju półulicznym z jezdnią jednokierunkową o szerokości 5,0 m. W ciągu projektowanej drogi nie występują skrzyżowania z innymi drogami publicznymi. Przebudowie natomiast podlegać będzie jeden zjazd indywidualny.

Nawierzchnia jezdni wykonana będzie z mieszanki mineralno-bitumicznej, natomiast chodnik i przebudowywany zjazd posiadać będą nawierzchnię z betonowej kostki brukowej. Obramowania
projektowanych nawierzchni wykonane zostaną z krawężników i obrzeży betonowych.

Dodatkowo planuje się przebudowę rowów na całej długości opracowania wraz ze zmianą sposobu odwodnienia (w tym rozbiórka przepustu) oraz wycinkę kolidujących drzew oraz krzewów i żywopłotów.

Miejski Zarząd Dróg wymaga, aby zamówienie zostało wykonane w terminie do 120 dni od dnia zawarcia umowy.

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.