Reklama

Wiadomości

  • 18 lutego 2020
  • wyświetleń: 3365

Do odsiadki miał pół roku, a w kieszeni kilka porcji narkotyków

Policyjni wywiadowcy zatrzymali 31-latka. Mężczyzna był poszukiwany przez sąd, przed którym ukrywał się, bo czekała na niego kara pół roku więzienia. Podczas jego zatrzymania policjanci znaleźli przy nim w kilka porcji różnych narkotyków. Teraz odsiadując stary - poczeka też na nowy wyrok. Grozi mu kolejne 3 lata za kratami.

zatrzymanie
Przesłuchanie mężczyzny · fot. KMP Bielsko-Biała


W niedzielę wieczorem policjanci z bielskiego wydziału prewencji patrolowali ulicę Czerwoną. W rejonie stacji paliw natknęli się na poszukiwanego przez bielską policję mężczyznę. Po jego wylegitymowaniu okazało się, że ma do odsiadki pół roku w zakładzie karnym. Podczas zatrzymania ujawnili przy nim kilka porcji marihuany i amfetaminy.

31-latek został doprowadzony do policyjnego aresztu, gdzie usłyszał zarzuty posiadania narkotyków, a następnie trafił do zakładu karnego. Tam będzie teraz oczekiwał na wyrok w sprawie posiadania narkotyków, za które grozi mu kara kolejnych 3 lat za kratami.

ab / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.