Wiadomości

  • 17 lutego 2020
  • wyświetleń: 5088

[WIDEO] W Bielsku-Białej rozpoczęła się akcja #Kidawa2020

Posłanka Mirosława Nykiel, koordynator kampanii Małgorzaty Kidawy-Błońskiej w Bielsku-Białej i powiecie bielskim, zainaugurowała kampanię kandydatki Koalicji Obywatelskiej w regionie.

Loading...


Rozpoczęła się zbiórka podpisów pod kandydaturą Małgorzaty Kidawy-Błońskiej na prezydenta RP. W Bielsku-Białej pełnomocnikami akcji zbierania podpisów są radni miejscy Krzysztof Jazowy i Rafał Ryplewicz.

W Czechowicach-Dziedzicach zbiórkę podpisów koordynuje Kazimierz Polok. Podpisy można składać w siedzibie Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów "Aktywni" przy ulicy Kolejowej 9 we wtorki i piątki od 9 do 12.

Osoby, które chcą wesprzeć kampanię kandydatki Koalicji Obywatelskiej, mogą skontaktować się z lokalnym sztabem - kidawa2020bb@gmail.com.

- Zapraszamy do kontaktu wszystkich chętnych do wspierania kampanii, wolontariuszy oraz osoby chcące zmiany gospodarza Pałacu Prezydenckiego - poinformowała posłanka Mirosława Nykiel.

Ariel Brończyk / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.