Wiadomości

  • 17 lutego 2020
  • wyświetleń: 4595

Planujesz wymianę ogrodzenia? Sprawdź naszą ofertę.

Artykuł sponsorowany:

Jeśli wymiana ogrodzenia znajduje się na Twojej remontowej liście na 2020 rok, już czas by zastanowić się nad jej zakupem. Najwyższej jakości ogrodzenia wykonywane są na specjalne zamówienie klienta i w zależności od ich specyfikacji, realizacja może zająć nawet kilka tygodni. W środku sezonu na na wykonanie niektórych ogrodzeń trzeba czekać aż trzy miesiące! Dlatego, planując wymianę płotu na wiosnę warto zdecydować się na złożenie zamówienia już dziś.

Stalowe Ogrody - Wyrobek Przemysław


Modne ogrodzenia panelowe na Twojej posesjiJeśli szukasz ogrodzenia panelowego, w naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór modnych i nowoczesnych ogrodzeń panelowych. Wykonamy dla Ciebie zarówno proste i minimalistyczne ogrodzenie, które doskonale będzie prezentować się przy nowoczesnej posesji, jak i stylizowane, dekoracyjne płoty do domów w klasycznym stylu. Wejdź na stronę https://staloweogrody.pl/, gdzie prezentujemy zdjęcia najnowszych realizacji i zainspiruj się, wybierając ogrodzenie dla siebie.

Brama z automatyką: wygoda i bezpieczeństwoUzupełnieniem, a zarazem zwieńczeniem ogrodzenia jest brama. Zamawiając ogrodzenie warto zastanowić się, czy powinna być ona skrzydłowa czy przesuwna, otwierana ręcznie czy z pełną automatyką. Bramy sterowane pilotem i otwierane automatycznie zapewniają dużą wygodę i bezpieczeństwo, a ich instalacja już na etapie montażu bramy daje gwarancję, że urządzenie będzie współgrać z konstrukcją płotu. Furtkę z kolei warto od razu wyposażyć w domofon, który zwiększa bezpieczeństwo i minimalizuje ryzyko, że na Twojej posesji pojawi się ktoś niepożądany. Warto zdecydować się na taką inwestycję, szczególnie jeśli w Twoim ogrodzie często bawią się dzieci.

Kompleksowe zamówienie i spójny efektDecydując się na realizację zamówienia w naszym zakładzie, masz pewność, że wszystkie elementy ogrodzenia będą ze sobą współgrać, zarówno pod kątem stylistycznym jak i konstrukcyjnym. Co więcej, nasza oferta obejmuje również realizację innych elementów stalowych w ogrodzie: balustrady, altanki, grilla czy lamp. Wszystkie elementy wykonane w jednym stylu będą prezentowały się pięknie, a zamawiając je już dziś, oszczędzisz mnóstwo czasu na ich realizacji. Nasze usług to nie tylko dekoracje ogrodu, lecz również elementy stalowe do wnętrz - poręcze, balustrady z wstawkami metalowymi lub drewnianymi.

Potrzebujesz porady lub chcesz poznać wycenę i szczegółowy czas realizacji? Zapraszamy do kontaktu.

stalowe ogrody logo


Stalowe Ogrody - Wyrobek Przemysław