Reklama

Wiadomości

  • 14 lutego 2020
  • 16 lutego 2020
  • wyświetleń: 6003

Jak ma wyglądać miasto za 10 lat? Bielszczanie dzielą się pomysłami

W Hałcnowie, Lipniku i Straconce w 13 lutego odbyły się pierwsze spotkania konsultacyjne, mające na celu poznanie problemów, oczekiwań oraz pomysłów mieszkańców Bielska-Białej, które pozwolą wyznaczyć kierunki rozwoju naszego miasta w perspektywie najbliższych 10 lat.

dmowskiego
Jak ma wyglądać miasto za 10 lat? Bielszczanie dzielą się pomysłami · fot. UM Bielsko-Biała


Uczestnicy aktywnie włączyli się w dyskusje o przyszłości Bielska-Białej. Zostało zgłoszonych wiele ciekawych opinii i pomysłów dotyczących miasta, które posłużą opracowaniu dokumentów strategicznych w modelu partycypacyjnym.

Zapraszamy do udziału w kolejnych spotkaniach, które odbędą się 20 lutego o godz. 18.00 w Domu Kultury w Komorowicach przy ul. Olimpijskiej 16, w Domu Kultury w Starym Bielsku przy ul. Jana Sobieskiego 307A, w Domu Kultury w Wapienicy przy ul. Cieszyńskiej398 oraz 27 lutego o godz. 18.00 w Domu Kultury w Kamienicy przy ul. Karpackiej 125, na Stadionie Miejskim przy ul. Tadeusza Rychlińskiego 21 (brama 1 lub 3, wejście VIP, sala konferencyjna) i w Szkole Podstawowej nr 36 przy ul. Sterniczej 4.

ab / bielsko.info

źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.