bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 11 lutego 2020
  • 16 lutego 2020
  • wyświetleń: 6647

Ograniczenie do 3,5 tony i 2,2m na ulicy Kwiatkowskiego od 17 lutego

W związku z notorycznym niestosowaniem się kierowców pojazdów ciężarowych do ograniczeń tonażowych (30 t) na ulicy Eugeniusza Kwiatkowskiego, Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej wspólnie z Komendą Miejską Policji w Bielsku-Białej zamierza zmienić ograniczenie tonażowe do 3,5 t, wprowadzając dodatkowo na wlotach ulicy urządzenia bramownicowe ograniczające skrajnię pionową do 2,2 m.

kwiatkowskiego
fot. google.com


Planowany termin wdrożenia oznakowania to 17 lutego br. Natomiast bramownice, ze względu na warunki pogodowe planuje się ustawić w marcu bieżącego roku.

Objazd dla pojazdów powyżej 3,5 t poprowadzony będzie ulicami: Węglową, Katowicką, Chochołowską, Konwojową, Michała Grażyńskiego - w obu kierunkach.

Tymczasowa organizacja ruchu będzie obowiązywać do odwołania.

Autobusy linii komunikacyjnych nr 13, 13W, 29, 36 zostaną przekierowane na trasy objazdowe. Szczegółowe informacje zawarto pod linkiem na stronie komunikacja.bielsko.pl.

sid / bielsko.info, źródło: MZD Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.