Wiadomości

  • 1 czerwca 2012
  • 4 czerwca 2012
  • wyświetleń: 2645

Młodzi fotografowie w Sferze

Za nami:

W dniach 2-15 czerwca w bielskiej Galerii SFERA po raz kolejny zagości wystawa fotograficzna przygotowana przez uczniów Zespołu Szkół Technicznych i Handlowych w Bielsku-Białej.Na wystawie można zobaczyć zdjęcia o różnorodnej tematyce, m.in.: dokumentujące zjawiska przyrody czy ciekawe miejsca, jak również portrety ludzi i zwierząt. Wykonali je uczniowie w wieku 16 do 18 lat, którzy na co dzień uczęszczają do Zespołu Szkół Technicznych i Handlowych w Bielsku-Białej na kierunki „fototechnik” i „technik organizacji reklamy”. Podziwianie ich prac jest doskonałą okazją do zetknięcia się z wizją świata młodego człowieka uchwyconą za pomocą aparatu fotograficznego.

- Fotografia to nie tylko sposób ukazania otaczającej nas rzeczywistości, ale również możliwość wyrażenia swojego własnego, artystycznego spojrzenia na świat. Organizując po raz kolejny wystawę fotograficzną młodych i zdolnych uczniów bielskich szkół w naszej galerii, jesteśmy przekonani, że wśród nich znajduje się sporo rozwijających się, fotograficznych talentów - mówi Joanna Bierówka, specjalista ds. marketingu bielskiej Galerii Sfera.

Wystawa dostępna będzie w galerii I do dnia 15 czerwca.

adv / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sfera" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Sfera

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sfera" podaj