Wiadomości

  • 6 lutego 2020
  • wyświetleń: 4260

Studia magisterskie w bielskiej Akademii

Artykuł sponsorowany:

Od 3 lutego rusza rekrutacja na studia II stopnia w Akademii Techniczno-Humanistycznej. Inżynierowie mogą kontynuować zdobywanie wiedzy i umiejętności na studiach II stopnia. Studia magisterskie w jedynej w regionie publicznej uczelni to szansa na zdobycie umiejętności docenianych przez pracodawców. Kontakt z wykładowcami i praktykami, a także duży wybór praktyk zawodowych pozwalają na podjęcie zatrudnienia często już podczas studiów. Studiuj jeden z przyszłościowych kierunków.

Zarejestruj się na stronie rekrutacja.ath.bielsko.pl

ATH


Kandydaci na studia II stopnia mogą zadbać o swoją zawodową przyszłość wybierając wśród następujących kierunków: informatyka, mechanika i budowa maszyn, zarządzanie i inżynieria produkcji, budownictwo, inżynieria materiałowa, inżynieria środowiska, transport. Większość z tych kierunków to kierunki cieszące się dużą popularnością, dające szanse na dochodową pracę.Dlaczego ATH?Z ubiegłorocznych badań wynika, że absolwenci Akademii Techniczno-Humanistycznej doskonale radzą sobie finansowo. W Rankingu Uczelni Akademickich 2019 Akademia Techniczno-Humanistyczna, wśród uczelni w Polsce, zajęła wysokie 18. miejsce w kategorii Ekonomiczne Losy Absolwentów. Kryterium mierzone jest wskaźnikiem wysokości zarobków absolwentów danej uczelni oraz wskaźnikami ich zatrudnienia według ogólnopolskiego badania Ekonomiczne Losy Absolwentów przeprowadzonego przez MNiSW z wykorzystaniem danych ZUS.

ATH


Jest to rezultat bogatej oferty edukacyjnej uczelni oraz staży i praktyk podejmowanych we współpracy z wiodącymi firmami regionu. Akademia współpracuje między innymi z tak znaczącymi firmami jak: Rekord SI, FCA, Polmotors, Bosmal, Aqua. W kreowaniu kariery zawodowej bardzo pomocne jest także Biuro Karier ATH, które organizuje liczne szkolenia i warsztaty z doradztwa zawodowego oraz cieszące się dużym zainteresowaniem Targi Pracy.


Wspaniałe warunki studiowaniaUczelnia dysponuje doskonałą infrastrukturą. Zajęcia odbywają się między innymi w nowoczesnych amfiteatralnych aulach oraz w bogato wyposażonych laboratoriach. Na miejscu działa Biblioteka ATH, w ramach której funkcjonują: Wypożyczalnia, Czytelnia Ogólna oraz Czytelnia Czasopism. Ciesząca się dużym powodzeniem stołówka serwuje codziennie świeże posiłki. To też miejsce spotkań i dyskusji. Od stycznia br. studenci Akademii mogą korzystać z nowo powstałej, wyczekiwanej hali sportowej, która oferuje boiska do siatkówki, koszykówki, piłki ręcznej oraz 4 boiska do badmintona.

Rozwój zainteresowańCzas spędzony w Akademii Techniczno-Humanistycznej to nie czas stracony. Uczelnia daje możliwość rozwijania pasji naukowych i zainteresowań nie tylko podczas wykładów i laboratoriów, ale także poprzez działalność licznych kół naukowych. Studenci w nich uczestniczący zdobywają nagrody w prestiżowych ogólnopolskich i międzynarodowych konkursach oraz zajmują czołowe miejsca w mistrzostwach Polski. Można tu wymienić między innymi konkurs o nagrodę FCA czy liczne sukcesy koła informatycznego RESET w konkursach robotycznych. Ogromnym powodzeniem cieszy organizowana przez studentów koła naukowego Inżynier XXI wieku Międzynarodowa Konferencja Studentów oraz Doktorantów „Inżynier XXI wieku”, która corocznie skupia środowiska naukowe z Polski i zagranicy.

ATH


Poza naukąAle studiowanie, to nie tylko nauka. W ramach działalności Koła Naukowego HORYZONT odbywają się częste podróże tropami literatury i kultury, między innymi do Pragi, Berlina, Wiednia, Budapesztu i Lwowa.

W Akademii działa także Chór ATH, który co roku zdobywa najważniejsze nagrody i grand prix. Pasjonaci literatury i teatru z koła naukowo-teatralnego Kurtyna przygotowują wysoko oceniane spektakle uznanych autorów. Natomiast studenci zainteresowani sportem mogą realizować swoje pasje w Akademickim Związku Sportowym. Zawodnicy AZS ATH od lat wysoko klasyfikują się w rankingach sportu akademickiego.

Warto studiować w Akademii Techniczno-Humanistycznej. Inżynierze, zaprojektuj swoją przyszłość. Wybierz studia magisterskie w Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej i rozpocznij drogę do wymarzonej kariery.

ATH


Zapisz się już dzisiaj na stronie rekrutacja.ath.bielsko.pl
Studiuj Na ATH​!