Reklama

Wiadomości

  • 5 lutego 2020
  • wyświetleń: 3841

28-latek ukrywał się przed policją. Do odsiadki ma pięć lat

Kryminalni z trzeciego komisariatu zatrzymali 28-letniego bielszczanina. Mężczyzna był poszukiwany przez dwa sądy, przed którymi ukrywał się, bo czekała na niego kara łącznie 5 lat więzienia. Podczas jego zatrzymania policjanci znaleźli przy nim w sumie ponad 20 gramów różnych narkotyków i telefon pochodzący z przestępstwa.

W poniedziałek policjanci z Wydziału Kryminalnego Komisariatu III Policji w Bielsku-Białej uzyskali informację o możliwym miejscu pobytu poszukiwanego przez dwa sądy bielszczanina. Śledczy udali się na miejsce, gdzie miał aktualnie się ukrywać. Kiedy mężczyzna zorientował się, że może być obserwowany, podjął próbę pieszej ucieczki.

Stróże prawa nie dali mu szans i zatrzymali go kilka ulic dalej. Podczas czynności służbowych policjanci ujawnili przy nim ponad 20 gramów różnych narkotyków, głównie marihuany i amfetaminy oraz telefon pochodzący z przestępstwa.

28-latek został doprowadzony do aresztu, skąd zostanie przewieziony do właściwego zakładu karnego. Tam będzie odsiadywał karę 5 lat pozbawienia wolności oraz oczekiwał na wyrok w sprawie posiadania narkotyków, za które grozi mu kara kolejnych 3 lat za kratami.

ab / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.