Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 22 października 2010
  • wyświetleń: 4341

Wypadek na ulicy Andersa

Policjanci bielskiej drogówki ustalają szczegółowe okoliczności wypadku, do którego doszło w piątek nad ranem w Bielsku-Białej na ulicy Andersa przy skrzyżowaniu z ulicą Sobieskiego. W wyniku zderzenia fiata z volkswagenem, śmierć poniósł 18-letni pasażer fiata.

Z ustaleń wynika, że 35-letnia kobieta kierująca fiatem punto, skręcając w lewo z ulicy Andersa w ulicę Sobieskiego, przy wyłączonej sygnalizacji świetlnej, nie ustąpiła pierwszeństwa 23-letniemu kierowcy volkswagena golfa, doprowadzając do zderzenia obu pojazdów.

Pomimo reanimacji, 18-letni pasażer fiata zmarł w drodze do szpitala. Do szpitala trafili także oboje kierujący. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Świadków wypadku policja prosi o pilny kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej przy ulicy Rychlińskiego 17 nr tel. (033) 8121230 lub najbliższą jednostką Policji - nr alarmowe 997, 112.

new / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.