Wiadomości
- 4 lutego 2020
- wyświetleń: 4315
Wzrost zachorowań na grypę. Ograniczono odwiedziny w szpitalu
W związku z utrzymującym się wzrostem zachorowań na grypę i inne infekcje wirusowe, w trosce o bezpieczeństwo dzieci leczonych w Szpitalu Pediatrycznym, 3 lutego na terenie szpitala wprowadzono ograniczenia w odwiedzinach.
.jpg)
Ograniczenia w odwiedzinach:
- odwiedziny ogranicza się do jednej osoby,
- zakazuje się odwiedzin pacjentów przez dzieci w wieku poniżej 14 roku życia,
- zakazuje się odwiedzin przez osoby z objawami infekcji,
- zakazuje się wstępu w odzieży wierzchniej - szatnia znajduje się na parterze szpitala.
Ograniczenia zarządzono Rozporządzeniem wewnętrznym nr 02/2020 z dnia 31.01.2020 r. Dyrektora Szpitala Pediatrycznego.
ZOBACZ TAKŻE
Lepszy start dla noworodków. Neonatologia Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej z nowym sprzętem od WOŚP
Gorący tematPodwójne bliźnięta jednego dnia w Szpitalu Wojewódzkim
JutroDni Zdrowia: bezpłatne badania, konsultacje i spotkania. Gość specjalny Kajetan Kajetanowicz
Gorący tematObowiązkowa apteczka od 1 czerwca? Dementujemy informacje wyssane z palca
Radny alarmuje ws. sytuacji w ochronie zdrowia. „Na kolonoskopię trzeba czekać do 2030 roku”
Bezpłatne badania HPV w Szpitalu Wojewódzkim. Profilaktyka, która może uratować życie
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.









