Reklama

Wiadomości

  • 3 lutego 2020
  • wyświetleń: 4271

Niemcy zobaczyli Beskidy za pośrednictwem gogli VR

Bielsko-Biała i Beskidy promowały się w miniony weekend na targach turystycznych w Dreźnie. Reisemesse Dresden skierowane są przede wszystkim do klientów indywidualnych i stanowią jedną z największych imprez tego typu w Saksonii.

Beskidy na Targach Turystycznych w Dreźnie - 31.01-01.02.2020 · fot. LOT Beskidy


Jeśli się nie zaprezentujesz nie zostaniesz dostrzeżony. Tak w skrócie można by najlepiej wytłumaczyć udział w targach turystycznych. Wydarzenia tego typu są z pewnością jedną z podstawowych form promocji regionów. Targi dają możliwość bezpośredniego kontaktu, pozwalają poznać opinie, odpowiedzieć na liczne i bardzo zróżnicowane pytania, czy też rozwiać ewentualne wątpliwości dotyczące przyjazdu.

Targi, a co za tym idzie również stoisko, na którym były promowane Beskidy i Bielsko-Biała, odwiedząły przede wszystkim osoby starsze i rodziny z dziećmi. Najczęstsze pytania dotyczą wyjazdów kilkudniowych, możliwości zwiedzania poszczególnych atrakcji turystycznych, spacerów na łonie natury i turystyki rowerowej.Na entuzjastów dwóch kółek na stoisku promocyjnym czekały materiały wypracowane w ramach projektu "Beskidy na rowerze". Dużym powodzeniem cieszyły się bidony i folder reklamujący rowerowe szlaki i atrakcje turystyczne położone w polskich i czeskich Beskidach. Odwiedzający targi w Dreźnie mogli poczuć smak beskidzkiej przygody. W Beskidy przenosili się zakładając gogle VR i oglądając film zrealizowany w technice 360° lub oglądając tradycyjną prezentację multimedialną.

Projekt Beskidy na rowerze koordynowany jest przez Urząd Miejski w Bielsku-Białej (Wydział Promocji i Sportu), a współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu INTERREG V-A Republika Czeska - Polska 2014-2020 oraz z budżetu państwa Rzeczypospolitej Polskiej.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.