bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 23 stycznia 2020
  • wyświetleń: 2428

29-latek musi opuścić mieszkanie za znęcanie się nad rodziną

Policjanci z komisariatu w Kobiernicach zatrzymali 29-letniego mężczyznę, który jest podejrzany o przemoc domową i groźby karalne. Podczas przeszukania mundurowi znaleźli w jego samochodzie susz marihuany.

Policjanci zostali wezwani na interwencję do jednego z domów w Kozach, gdzie jeden z domowników wszczął awanturę ze swoimi najbliższymi. W czasie kłótni wyzywał swoich rodziców i siostrę. Dodatkowo wobec siostry stosował przemoc fizyczną, szarpał ją, uderzał i groził pozbawieniem życia.

Policjanci zebrali dowody przeciwko mężczyźnie. Ustalili, że "domowy oprawca" znęcał się nad rodziną od dłuższego czasu, a dodatkowo posiadał przy sobie substancje niedozwolone w postaci marihuany. W chwili zatrzymania 29-latek był trzeźwy. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony go do policyjnego aresztu. Następnie policjanci doprowadzili go do prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty znęcania się nad rodzicami i siostrą oraz posiadania narkotyków.

Aby zapobiec dalszej eskalacji jego agresji, prokurator nakazał mu opuścić mieszkanie. Zakazał mu też zbliżania się do pokrzywdzonych i zastosował wobec niego policyjny dozór. Grozi mu do 5 lat więzienia. O jego dalszym losie zdecyduje wkrótce sąd.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.