Wiadomości

  • 22 stycznia 2020
  • wyświetleń: 7827

[ZDJĘCIA] Wiceprzewodniczący PO na otwarciu biura poselskiego M. Pępek

W lokalu przy ulicy 11 Listopada 7 swoje biuro poselskie otworzyła posłanka Małgorzata Pępek. Na kameralną uroczystość przyjechali m.in. wiceprzewodniczący Platformy Obywatelskiej Tomasz Siemoniak oraz posłowie Sławomir Neumann, Arkadiusz Myrcha i Mirosława Nykiel.

Otwarcie biura poselskiego Małgorzaty Pępek - 21.01.2020 · fot. bielsko.info


- Ważne jest to, żeby w polityce być obecnym wśród ludzi. Potrzebny jest kontakt bezpośredni. To ważne, że ktoś może wejść z ulicy, zaczepić, zapytać i porozmawiać z posłem. Wybory się wygrywa przez kontakt z ludźmi, przez wiarygodnych liderów, którzy przekonują ludzi, dając swoje nazwisko i twarz za dobre sprawy - mówił podczas otwarcia biura poselskiego wiceprzewodniczący PO Tomasz Siemoniak.

25 stycznia odbędą się wybory przewodniczącego Platformy Obywatelskiej. Tomasz Siemoniak obok Borysa Budki jest uważany za głównego kandydata do objęcia sterów przewodniczącego PO.

- W tej bardzo napiętej kampanii nie mogłem nie przyjechać przyjechać do Was i nie zobaczyć jak Bielsko-Biała wygląda w tym momencie. To miejsce absolutnie szczególne na mapie Polski. Miejsce, w którym ja się znakomicie czuję. W swojej kampanii mówię, że potrzebne jest biuro w każdym powiecie i posłowie te biura otwierają - zażartował Tomasz Siemoniak. Posłanka Małgorzata Pępek oficjalnie potwierdziła, że w sobotę zagłosuje na kandydaturę byłego ministra obrony narodowej.

Otwarcie biura poselskiego Małgorzaty Pępek - 21.01.2020
Otwarcie biura poselskiego Małgorzaty Pępek - 21.01.2020 · fot. bielsko.info


Obecny na spotkaniu poseł Sławomir Neumann zaznaczył, że zbliżają się wybory prezydenckie i ważna jest większa niż dotychczas mobilizacja członków Platformy Obywatelskiej.

- Od naszej aktywności będzie zależało, jaki wynik uzyska Małgorzata Kidawa-Błońska. Każdy członek Platformy Obywatelskiej powinien zostać mini sztabem wyborczym i codziennie działać, zarówno w sieci, jak i spotykając się i przekonując rodziny i znajomych do kandydatury Małgosi. W majowych wyborach możemy położyć tamę temu bezprawiu, podłości i chamstwu, które się wylewa w Polsce. Zablokować i wyrzucić na śmietnik. Przywrócić zasady, które panują w państwie demokratycznym - zaznaczył Sławomir Neumann.

Dyrektorem biura posłanki Małgorzaty Pępek został Władysław Szypuła, wieloletni działacz klubu piłkarskiego TS Podbeskidzie. W 2002 roku w wyborach samorządowych startował z listy KKW SLD-UP do Rady Miejskiej w Bielsku-Białej. Nie zdobył wówczas mandatu radnego.

Otwarcie biura poselskiego Małgorzaty Pępek - 21.01.2020
Otwarcie biura poselskiego Małgorzaty Pępek - 21.01.2020 · fot. bielsko.info

Ariel Brończyk / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.