bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 17 stycznia 2020
  • 18 stycznia 2020
  • wyświetleń: 6969

[ZDJĘCIA] Biuro posłanki i europosła w barokowej Kamienicy Kałuży

W zabytkowej, XVIII-wiecznej Kamienicy Kałuży przy placu Bolesława Chrobrego swoją nową siedzibę ma biuro posłanki Mirosławy Nykiel i europosła Jerzego Buzka. To też nowa lokalizacja biura bielskiej Platformy Obywatelskiej.

Otwarcie biura poselskiego Mirosławy Nykiel - 17.01.2020 · fot. bielsko.info


Przypomnimy, że dotychczas posłanka i europoseł, a także Platforma Obywatelska, urzędowali w lokalu przy ulicy Wzgórze. Przeprowadzka do zabytkowej kamienicy przy placu Chrobrego, w której jeszcze niedawno znajdował się oddział jednego z banków, ma ułatwić mieszkańcom kontakt z politykami.

- Drzwi mojego biura są otwarte dla wszystkich - mówiła podczas otwarcia biura posłanka Mirosława Nykiel. Oprócz posłanki symboliczną wstęgę przecięli europoseł Jerzy Buzek oraz prezydent Bielska-Białej i lider Platformy Obywatelskiej w naszym mieście - Jarosław Klimaszewski.

Biuro posłanki Mirosławy Nykiel i europosła Jerzego Buzka jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 - 15.00.

Loading...

ab / bielsko.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.