bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 15 stycznia 2020
  • wyświetleń: 7044

[ZDJĘCIA] 200 osób rywalizuje o tytuł króla lub królowej Klimczoka

To już półmetek wyzwania na króla i królową Klimczoka. Jak do tej pory w tabeli rywalizacji zapisanych jest ok. 200 osób. Dziewiętnastu uczestników ma jak na razie na swoim koncie komplet wejść!

Zdjęcia w ramach wyzwania na króla i królową Klimczoka/u · fot. Patryk Białecki


Głównym celem akcji jest popularyzacja ruchu na świeżym powietrzu, wyciągnięcie ludzi z domu oraz pokazanie piękna gór zwłaszcza zimą. Do tej pory w wyzwaniach wzięło udział ponad 1000 osób na okoliczne szczyty były zdobyte kilka tysięcy razy przemierzając w sumie kilkadziesiąt tysięcy kilometrów. Dla wielu osób było to pierwsze zimowe wyjście w góry.

Zadaniem każdego uczestnika jest siłą własnych mięśni i woli zdobyć szczyt Klimczoka z dowolnego miejsca, w dowolnym czasie. Ten kto zrobi to największą ilość razy w miesiącu otrzymuje tytuł królowej/króla Klimczoka (z zastrzeżeniem, że każdy może zdobyć szczyt maksymalnie raz dziennie).

klimczok
widok ze szczytu Klimczoka


Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, a dzięki wsparciu wielu firm i organizacji można poza dobrą kondycją wygrać nagrody.

Więcej szczegółów na stronie wydarzenia: www.facebook.com/events/1195695310619640

ab / bielsko.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.