bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 3 lutego 2020
  • wyświetleń: 1935

Tropem rekomendacji klientów - Wybieramy tłumaczenia angielskiego

Materiał partnera:

Chcesz skomunikować się z 372 mln użytkowników ojczystych i 612 mln, dla których angielski jest drugim językiem (dane za Ethnologue)? Marzysz o pracy w małej firmie lub międzynarodowej korporacji poza granicami Polski? A może w celach edukacyjnych, naukowych lub zdrowotnych chcesz lub musisz opuścić ojczyznę? Być może Twój przypadek dotyczy jeszcze czegoś innego, ale w każdym z nich, gdy w grę wchodzi zdrowie, rozwój, dostanie się na studia lub otrzymanie świetnej posady czy po prostu zwiększenie sprzedaży produktów lub/i usług - nie obędzie się bez renomowanej usługi tłumaczenia na angielski. Języki ojczyste, a także te najczęściej używane (w tym właśnie angielki) mają siłę, z kolei słowa moc. Nie zignoruj tego. Wszędzie tam, gdzie idzie o Twoje dobre imię czy pozytywny wizerunek, sprawy formalne i te najwyższej wagi dla Ciebie - nie można chodzić drogą na skróty i mieć nadziei, że coś po prostu uda się.

Tropem rekomendacji klientów - Wybieramy tłumaczenia angielskiego


Język angielski ma siłę

984 mln użytkowników angielskiego (dane według klasyfikacji Ethnologue z 2017 roku) to bardzo dużo ludzi, znacząca część całej światowej populacji (ponad 7,6 mld osób /2018 rok).

Język ten ma siłę, szczególnie dla małych, średnich i dużych firm pragnących wejść na rynki zagraniczne lub tych chcących zwiększyć swój zasięg.

Te 984 mln posługujące się angielskim to 984 mln potencjalnych klientów Twoich produktów lub/i usług.

Widzisz to?

Jasne, nie da się wszystkich przekonać do tego, co masz do zaoferowania. Chodzi jednak o to, aby wziąć angielski i użyć go jako coś w rodzaju klucza do drzwi, po przejściu których wkraczasz do świata anglojęzycznego. A to już konkretne możliwości.

Mając dobry plan, wysokiej klasy specjalistów na swoim pokładzie, a także korzystając ze wsparcia renomowanego dostawcy usługi tłumaczenia na angielski możesz osiągnąć wszystko, cokolwiek zechcesz.

Jak powiedział kiedyś Abraham Lincoln: „tym, którzy czekają, będzie dane… ale tylko resztki zostawione przez tych, którzy z zapałem walczyli o swoje”.

Działaj!

Dlaczego warto korzystać z profesjonalnej usługi - tłumaczenia angielski?

Zapytaj siebie w tej chwili:

  • „na ile wyceniam swoje dobre imię?”,
  • „na ile ważny jest dla mnie pozytywny wizerunek mojej firmy?”,
  • „jak bardzo ważna jest dla mnie realizacja marzeń i celów?”,
  • „jak istotna jest sprawa, którą muszę teraz się zająć?”.


Czasem kuszą nas niskie ceny. W pewnych sytuacjach dajemy się porwać presji czasu i okoliczności chwytając się pierwszej z brzegu opcji. Zaganiani i przeładowani obowiązkami nie poświęcamy czasu na poszukiwania. Ktoś deleguje pracownika posługującego się danym językiem obcym na osobę odpowiedzialną za przekład.

Tak, jest naprawdę wiele przyczyn, które kierują nas ku przypadkowym, nieodpowiednim i często słabym wyborom.

Ale…

Jak mawia Brain Tracy: „między przeciętnymi ludźmi a ludźmi sukcesu widać wyraźne rozbieżności w sposobie myślenia. Jedną z nich jest różnica między świadomymi wyborami a ignorancja”.

Myśl i działaj więc jak człowiek sukcesu. Wybór miał, ma i zawsze będzie mieć znaczenie. To pierwszy i jeden z kluczowych czynników wpływających nie tylko na powodzenie Twojego projektu (czegokolwiek on dotyczy), ale i końcowe wyniki.

Profesjonalna usługa tłumaczenia na angielski to:

  • Jakość - buduje wszystko, zaczyna i kończy się na niej wszystko. Zobacz: w jakim świetle pokażą Cię „wpadki” stylistyczne w CV przygotowanym po angielsku? Z jakiego kalibru konsekwencjami przyjdzie Ci się liczyć, gdy w dokumentach medycznych pacjenta walczącego o życie „wkradnie” się błąd? Czy Twoi potencjalni klienci staną się Twoimi klientami jeśli usłyszą bełkot zamiast czegoś, co trafi do ich serca? Tak, jakość buduje, ale może również Cię zrujnować.
  • Profesjonalna prezentacja Twojego wizerunku - szczególnie jest to ważne dla osób myślących o pracy, szkole, studiach, badaniach naukowych, rozwoju kariery YouTubera, sprzedaży produktów lub/i usług za granicą. Pamiętaj o tym, że tłumacz nie przekłada tych słów z jednego języka na drugi, ale i w pewnym sensie „przekłada” wszelkie kwestie i niuanse związane z kulturą, religią czy sposobem postrzegania świata. Jesteśmy różni, i to trzeba i musi być uwzględnione w profesjonalnym tłumaczeniu na angielski.
  • Zwiększy Twoje szanse na osiągnięcie celu czy zrealizowanie marzenia. Zawodowiec ma wszystkie niezbędne narzędzia, aby wesprzeć Cię w procesie tłumaczeniowym, a ten ma kolosalne wpływ na inne procesy, które prowadzą do osiągnięcia konkretnego celu. Ludzie, którzy osiągnęli najbardziej spektakularne sukcesy na świecie podkreślają, że zawdzięczają to, gdzie teraz się znajdują osobom, którymi się otaczali - najlepszymi specjalistami w swoich branżach. Jeśli więc tłumaczenia na angielski konkretnych treści są dla Ciebie bardzo ważne, nie zaprzepaść swojej szansy. Wybierz profesjonalistów.


Warto więc wybierać renomowanych dostawców usługi tłumaczenia na angielski, tj. np. biuro tłumaczeń SUPERTŁUMACZ®.

Jak odsiać ziarno od plew? Czyli o poszukiwaniu zaufanego biura tłumaczeń

Wpisalibyśmy w Google hasło „biuro tłumaczeń”. Na ekranie komputera pojawiło się 18 100 000 wyników (stan na 14.01.2020)!

Już sam research w sieci przyprawia o lekki zawrót głowy, prawda?

Są jednak „sposoby” na poradzenie sobie z tak ogromną ilością informacji i naprawdę dużą ilością ofert tłumaczenia na angielski.

„To klient jest najważniejszy i w pewien sposób współtworzy usługę. Ten, który jest zadowolony z Twojej pracy i wraca do Ciebie, to najlepsza z istniejących rekomendacji. Szukasz zaufanego dostawcy usługi tłumaczenia na angielski? Pójdź tym tropem, a gwarantuję, że dotrzesz do najlepszych w branży, firm, które na swoim pokładzie mają solidnych i pełnych pasji tłumaczy „pracujących” na najwyższą jakość” - radzi Tomasz Muszyński, właściciel biura tłumaczeń SUPERTŁUMACZ®.

Napisane przy współpracy z supertlumacz.pl.