Wiadomości

  • 30 maja 2012
  • 1 czerwca 2012
  • wyświetleń: 3331

Galeria Sfera: Dzień Dziecka

Za nami:

1 czerwca (piątek) Galeria Sfera zamieni się w wielki plac zabaw. Centrum zaplanowało na ten dzień cały szereg atrakcji dla swoich najmłodszych gości.

sfera


Każde dziecko, które 1 czerwca odwiedzi Galerię Sfera, znajdzie coś wyjątkowego dla siebie i będzie mogło oddać się beztroskiej zabawie. Za dobrą atmosferę i bezpieczeństwo będą odpowiadać doświadczeni animatorzy.

Atrakcji w Galerii Sfera przygotowano bardzo wiele. Pojawią się maskotki oraz klocki XXL, którymi będzie można się bawić do woli. Dla młodych miłośników języków obcych oraz ich rodziców przygotowano konkursy językowe z atrakcyjnymi nagrodami, natomiast amatorzy ruchu i aktywności z przyjemnością obejrzą pokazy tańca i sztuk walki.

Podczas Dnia Dziecka w Galerii Sfera nie zabraknie także popularnego malowania dziecięcych buzi w każdym możliwym kolorze.

Jednym z głównych punktów programu będą pokazy puszczania gigantycznych baniek mydlanych, w których animatorzy „zamkną” najmłodszych klientów galerii. Każde zainteresowane dziecko zobaczy taką bańkę od środka.

Zabawy ręcznie robionymi drewnianymi samochodzikami oraz klockami to z kolei okazja do radosnych wyścigów i poznania ciekawych faktów o Podbeskidziu. Przygotowane mobilne zabawki są bowiem wzbogacone o elementy edukacyjne.

Początek Dnia Dziecka: 1 czerwca, godzina 12. 00, plac Bolka i Lolka oraz obie galerie.

lik / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sfera" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Sfera

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sfera" podaj