bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 9 stycznia 2020
  • wyświetleń: 6627

Styczeń i luty z japońską kulturą w Bielsku-Białej

Artykuł sponsorowany:

Szkoła Językowa Hiromi zaprasza na ferie zimowe wszystkie dzieci i młodzież w wieku 9-16 lat. Hiromi ponownie przygotowała kilka atrakcji związanych ściśle z kulturą krajów azjatyckich.

Szkoła Językowa Hiromi


Półkolonie azjatyckieW dniach 13-17 stycznia zapraszamy na półkolonie do centrum Bielska-Białej. W programie azjatyckich ferii zimowych, jak w każdej edycji, obowiązkowo znajdą się podstawy nauki języka japońskiego i koreańskiego oraz rysowanie mangi. Poza stałymi punktami każdych półkolonii, w tym roku pojawią się również nowości, a wśród nich chyba największa atrakcja dla fanów muzyki j-pop i k-pop - warsztaty tańca. Razem z profesjonalną instruktorką fitness, również miłośniczką japońskiej kultury, uczestnicy nauczą się układów tanecznych z najbardziej znanych przebojów muzyki japońskiej i koreańskiej. Dodatkową atrakcją będą w tym roku warsztaty malowania masek japońskich znanych z japońskich komiksów manga i filmów anime. Nie zabraknie również przysmaków japońskich oraz sushi na zakończenie półkolonii.

Więcej informacji o półkoloniach znajduje się pod linkiem tutaj

Szkoła Językowa Hiromi


Warsztaty rysowania mangiPrzez całe półkolonie zapraszamy wszystkich chętnych od 11 lat bez ograniczeń wzwyż do udziału w warsztatach rysowania mangi. Codziennie przez pięć dni od poniedziałku do piątku w godzinach 15:00-17:00 uczestnicy będą uczyć się jak rysować postacie z komiksów, jak zachować proporcje postaci oraz uchwycić gesty i mimikę twarzy, a także jak dobrze cieniować i konturować. Warsztaty odbędą się w dwóch turach: Pierwsza i druga odpowiednio w pierwszym i drugim tygodniu ferii.

Więcej informacji tutaj.

5-te urodziny Szkoły HiromiJuż 2 lutego Hiromi obchodzi swoje 5-te urodziny. Z tej okazji szkoła przygotowuje kolejne atrakcje, które ogłosi już niebawem. Na pewno nie zabraknie urodzinowego tortu oraz wydarzeń związanych z działalnością szkoły. Wszystkie wydarzenia i atrakcje będą bezpłatne dla wszystkich, którzy będą chcieli wziąć w nich udział. Więcej informacji pojawi się wkrótce na stronie internetowej szkoły www.hiromi.pl oraz na Facebooku.

Szkoła Językowa Hiromi


Dzień Japoński8 lutego z kolei zapraszamy na 6-tą edycję Dnia Japońskiego do Domu kultury Kubiszówka. Dzień Japoński to już tradycja, która każdego roku przyciąga do Domu Kultury przy ulicy Słowackiego wielu miłośników Japonii i Azji w ogóle. Jak co roku, również i tym razem Akademia Fantastyki i Sztuk Walki Jedi-Takeda przygotowuje widowisko , a zaprzyjaźnione z nimi osoby - pokazy sztuk walki. Więcej informacji wkrótce na stronie internetowej.

Serdecznie zapraszamy na wszystkie wydarzenia.

Szkoła Językowa Hiromi