Firmy w czasie epidemii Firmy w czasie epidemii

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 30 grudnia 2019
  • wyświetleń: 1178

Bezpieczny długi weekend na bielskich drogach

Zakończyły się policyjne działania "Bezpieczny Weekend - Boże Narodzenie". Na drogach miasta i powiatu doszło do jednego wypadku drogowego, w którym obrażenia odniosły 2 osoby. Policjanci zatrzymali w sumie 5 kierujących, którzy zdecydowali się na jazdę na podwójnym gazie. To jeden z bezpieczniejszych długich weekendów na drogach regionu.

Akcja "Bezpieczny Weekend - Boże Narodzenie", trwała od Wigilii, od godziny 6.00 do niedzieli 29 grudnia do godziny 22. W trakcie przedłużonego weekendu, na bielskich drogach doszło do 61 zdarzeń drogowych, w tym tylko jednego wypadku, w którym obrażenia odniosły 2 osoby. Był to jeden z bezpieczniejszych długich weekendów na bielskich drogach. W tym roku zatrzymano 5 kierowców pojazdów mechanicznych, jadących pod wpływem alkoholu.

- Dziękujemy zarówno kierowcom, jak i pieszym za rozwagę na drogach. Bezpieczeństwo na drodze to suma bezpiecznych zachowań i przepisowego korzystania z dróg przez wszystkich jej użytkowników - informują policjanci.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.