Wiadomości

  • 28 grudnia 2019
  • wyświetleń: 3423

Dostałeś nietrafiony prezent? Możesz go oddać na szczytny cel

FAZA Charity Shop Bielsko-Biała organizuje zbiórkę, a następnie kiermasz nietrafionych prezentów. Dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na pomoc potrzebującym zwierzętom.

święty Mikołaj, święta, prezenty
fot. pixabay.com


- Święta, święta i po świętach, a po nich zostają nam ciepłe wspomnienia, odrobina słodkiego relaksu i... otrzymane w czasie świąt prezenty- tylko czy na pewno wszystkie chcemy zachować? Książka, którą masz już na półce, krawat w prześmieszne bałwanki, kolejne skarpety, żelazko (jako kolejna próba zachęcenia Cię do prasowania), za mała bluza, nóż do sera, którego nigdy nie użyjesz, sporych rozmiarów figurka do Twojej kawalerki? Dostałeś nietrafiony prezent? Wiemy co z tym „fantem" zrobić - informuje FAZA Charity Shop Bielsko-Biała.

W dniach od 30.12.19 r. do 08.01.2020 r. w sklepie przy ulicy Barlickiego 11 prowadzona będzie zbiórka nietrafionych prezentów, natomiast w czwartek 9 stycznia odbędzie się "Kiermasz Nietrafionych Prezentów".

Dochód z kiermaszu zostanie przeznaczony na pomoc potrzebującym zwierzętom.

Ariel Brończyk / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.