Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 17 grudnia 2019
  • wyświetleń: 1351

7 złotych bransoletek na 7 okazji dla niej

Materiał partnera:

Złota biżuteria uznawana jest za najbardziej trafiony typ upominków wręczanych kobietom w czasie różnych okazji. Wyroby jubilerskie wykonane ze złota kuszą swoim blaskiem, przyciągają wzrok okolicznych osób. Zachwyca również trwałość, jaka cechuje ten niezwykły typ prezentów. Solidne, złote wyroby jubilerskie wykonane z prób 333 i 585, które potwierdzone są stosownymi certyfikatami, mogą stać się niezwykłą pamiątką, strzeżoną w rodzinie i przekazywaną z pokolenia na pokolenie. Takim podarkiem będzie złota bransoletka.

7 złotych bransoletek na 7 okazji dla niej


Złota bransoletka jest typem biżuterii często noszonej w komplecie z takimi dodatkami jak kolczyki, naszyjniki czy zawieszki. Często stanowi też indywidualnie dobrany dodatek zdobiący dłonie kobiet w każdym wieku. Ważne jest jednak, aby upominek był niepowtarzalny. W tym pomoże skorzystanie z oferty sklepu internetowego Murrano, w którym dostępne są wyroby jubilerskie zdobione dedykacją nie tylko na ozdobnym opakowaniu, ale i samym, wybranym upominku. Poznaj 7 złotych bransoletek na 7 okazji, gdy ozdoba stanie się idealnym upominkiem dedykowanym dla niej.

1. Pierwsza Komunia ŚwiętaZłota bransoletka - Murrano.pl
Złota bransoletka dla dziewczynki / źródło: Murrano.pl


Wspaniała złota bransoletka to także upominek dla dziewczynki przystępującej do sakramentu świętego. Idealnie dobrany upominek znajdziesz wśród kolekcji złotej biżuterii dedykowanej dla dzieci. Sprawdź rozmiar dłoni dziecka i dopasuj do wymiarów ozdoby, aby dobrać właściwą złotą bransoletkę dla dziewczynki. Skorzystaj z barwnych, kolorowych propozycji dedykowanych dla dziecka lub wybierz bransoletkę zdobioną krzyżykiem lub inną, sakralną zawieszką dopasowaną do wyjątkowej okazji.

2. Dzień DzieckaZłota bransoletka - Murrano.pl
Dziecięca złota bransoletka zdobiona czterolistną koniczyną/ źródło: Murrano.pl


Czy dziecko nie może być młodą damą, pięknie wystrojoną przyszłą, uroczą kobietą? Ależ oczywiście, że może. Wybierz grawerowaną bransoletkę dla dziecka spośród tych wzbogaconych kolorowymi zdobieniami oraz zawieszkami i wybierz treść dedykacji, którą pracownicy sklepu Murrano umieszczą na metalowej płytce dołączonej za darmo wraz z pudełkiem na biżuterię.

3. Dzień KobietZłota bransoletka - Murrano.pl
Złota bransoletka z zawieszką / źródło: Murrano.pl


Święto kobiet obchodzone co roku 8 marca dawniej było niemalże uroczystością państwową. Paniom wręczane były czerwone goździki oraz tradycyjne pończochy. Te symboliczne upominki rodem z PRL-u budzą z pewnością sympatię osób, którym kojarzą się one z czasem minionej młodości. Jednak, na pewno żadna ze współczesnych pań nie chciałaby otrzymać takiego prezentu. Dużo lepszą propozycję stanowić będzie złota, kobieca bransoletka. Ten prezent nie będzie jedynie symbolicznym podarkiem, lecz trwałą pamiątki chwili jego otrzymania.

4. WalentynkiZłota bransoletka - Murrano.pl
Złota zawieszka z grawerowaną zawieszką / źródło: Murrano.pl


Walentynki traktowane są jako kolejny wpisany w kalendarz „Dzień Kobiet”. Dlaczego? 14 lutego panowie obsypują ukochane kobiety drogimi upominkami, wśród których prym wiodą wyroby jubilerskie ze złota. Znakiem miłości, pomysłowym okazaniem uczuć bliskiej damie serca będzie wręczenie jej złotej bransoletki z zawieszką w postaci serduszka i wybraną, wygrawerowaną treścią - imieniem, inicjałami, wyznaniem uczuć.

5. Boże NarodzenieZłota bransoletka - Murrano.pl
Złota bransoletka / źródło: Murrano.pl


Boże Narodzenie jest współcześnie kojarzone jako czas wręczania tych najpiękniejszych upominków, których otrzymanie ma wywoływać ogrom pozytywnych emocji i wzruszeń. W czasie świąt warto pamiętać o bliskich sobie kobietach - przyjaciółce, żonie, mamie, babci i siostrze. Wybierając prezent świąteczny spośród wyrobów jubilerskich ze złota i srebra, otrzymujesz za darmo eleganckie pudełko drewniane na biżuterię, które przyozdobimy okazjonalną dedykację zgodnie z Twoim projektem.

6. Rocznica ślubuZłota bransoletka - Murrano.pl
Złota bransoletka z zawieszkami w postaci połączonych serc / źródło: Murrano.plCzy mąż może zapomnieć o rocznicy ślubu? Czy dopuszczalne jest pominięcie w pamięci tak ważnego wydarzenia, jakim były zaślubiny? Otóż, takich rzeczy czynić po prostu nie wypada. Wybierz złotą bransoletkę dla niej w postaci tej ozdobionej serduszkami, symbolami zakochanych, znakiem nieskończoności lub tej bogatej w zawieszki, na których możliwe jest zapisanie wyjątkowe daty ślubu.

7. Dzień MatkiZłota bransoletka - Murrano.pl
Złota bransoletka ze wzorem nieskończoności / źródło: Murrano.pl


Wydaje się, że mama jest ważna jedynie w czasie dzieciństwa, a później jej funkcje przejmują przyjaciele i partnerzy. Postać mamy stanowi jednak ważny element również dorosłego życia. W chwilach trudnych, kryzysowych to właśnie mama ma być tą, do której można zwrócić się o pomoc. Ona cierpliwie wysłucha i udzieli wsparcia w ramach posiadanych możliwości. Warto pamiętać o rodzicielce w czasie Dnia Matki również, gdy dzieciństwo dawno ma się za sobą. Podziękowanie troskliwej mamie okażesz, wręczając złotą bransoletkę dopasowaną do jej gustu.

Znalazłeś w powyższym tekście inspirację do stworzenia upominku dla bliskiej kobiety? Nie zwlekaj i zapoznaj się z całą ofertą dostępną na stronach sklepu internetowego Murrano!