bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 25 maja 2012
  • wyświetleń: 2424

Kolizja i pijana kierująca

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

W czwartek na ul. Partyzantów doszło do kolizji czterech pojazdów. W trakcie obsługi zdarzenia okazało się, że jedna z jego uczestniczek - i to bynajmniej nie sprawczyni - jest pijana. Policjanci z drogówki zatrzymali jej prawo jazdy, a za „jazdę na podwójnym gazie” grozi jej teraz do 2 lat więzienia.

alkohol
Jak się okazało, jedna z osób była w chwili zdarzenia pod wpływem alkoholu.


Do niegroźnej stłuczki doszło tuż przed 17.00 na skrzyżowaniu ul. Partyzantów i Kustronia. W „kraksie”, której sprawcą był kierowca mazdy uczestniczyły jeszcze trzy inne pojazdy: opel corsa, chrysler i mercedes. Sprawca został ukarany mandatem w wysokości 300 zł, nałożono na niego punkty karne.

W trakcie sprawdzania stanu trzeźwości uczestników zdarzenia urządzeniem Alco Blow okazało się, że kierująca chryslerem jest najprawdopodobniej nietrzeźwa. Aby potwierdzić stan nietrzeźwości użyto alkomatu. Kierująca nie chciała się jednak poddać badaniu - pluła w alkomat i ewidentnie usiłowała się „wymigać”.

Badania alkomatem poddała się dopiero po przewiezieniu do komisariatu. Urządzenie wskazało, że miała we krwi ponad promil alkoholu. Sprawczyni zatrzymano prawo jazdy, a za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości grozi jej teraz do 2 lat więzienia.

new / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj