Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 10 grudnia 2019
  • 14 grudnia 2019
  • wyświetleń: 1497

VIII Piknik Organizacji Pozarządowych "Świąteczny Piknik"

Za nami:

14 grudnia 2019 roku w godzinach od 12.00 do 18.00 w Centrum Gemini Park w Bielsku-Białej po raz kolejny będą miały okazję zaprezentować się mieszkańcom naszego miasta organizacje pozarządowe.

świąteczny piknik
Świąteczny Piknik - 15.12.2018 · fot. Gemini Park


Organizatorami wydarzenia są: Miasto Bielsko-Biała, Stowarzyszenie Centrum Sztuki Kontrast oraz Gemini Park, partnerem głównym wydarzenia jest Polski Czerwony Krzyż. Piknik organizacji pozarządowych umożliwia promocję lokalnych produktów i usług świadczonych przez podmioty NGO.

Na stoiskach przygotowanych w Gemini Park w Bielsku-Białej, będzie można zapoznać się również z dorobkiem oraz programem działania organizacji pozarządowych, zajmujących się różnorodną tematyką, m.in. edukacją, kulturą i sztuką, sportem, turystyką, a także ochroną zdrowia i pomocą społeczną.

Grudniowe edycje Pikniku przybliżają nam również tradycje Świąt Bożego Narodzenia, od muzyki poprzez regionalne wypieki i rękodzieło. Dla najmłodszych przygotowane zostaną liczne atrakcje, pod okiem plastyków i anielskich animatorów będą wykonywane unikatowe prace rękodzielnicze pod hasłem "bombkowe szaleństwo", a wszystko to dopełni muzyka na żywo, w rytmie kolęd i pastorałek.

Organizatorzy przewidzieli tego dnia liczne konkursy i nagrody m.in. bilety na sens kinowy "Kraina lodu 2". Część artystyczna rozpocznie się o godzinie 12.00 i trwać będzie do końca wydarzenia.

W Pikniku weźmie udział ponad 27 organizacji pozarządowych. Projekt jest finansowany jest z budżetu Miasta Bielska-Białej.

jarmark

ab / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.