Reklama

Wiadomości

  • 28 grudnia 2010
  • 1 stycznia 2011
  • wyświetleń: 10037

Trwają wyprzedaże w Sferze

Za nami:

Galeria SFERA zaraz po świętach stała się rajem dla wszystkich, którzy kochają zakupy. Od 27 grudnia wyprzedaże objęły prawie 200 sklepów.

Kiermasz świąteczny w Sferze
Galeria Sfera · fot. www.sfera.com.pl


GaPa Fashio, Roy Robson, CCC, Quazi, Big Star, Swiss, H&M to tylko niektóre z marek, które już teraz oferują wyjątkowe ceny.

Po świętach kolekcje jesień/zima można kupić w SFERZE taniej nawet o 50% m.in. w sklepach Cubus, Calzdedonia, Promod czy Benetton.

Wielbicielki butów, ucieszą wyprzedaże sięgające 50% np. w Ryłko. Buty w najlepszych cenach znajdziemy też w Venezii, CCC, Kazarze i Zebrze, a piękne kaszmirowe rajstopy dostępne są za połowę ceny w Calzedonii (niecałe 30 zł).

W Promodzie od 27 grudnia przeceniona jest połowa kolekcji jesień/zima - zimowe sukienki dostaniemy już za 59,90zł, a spódnice za 49,90zł. W Cubusie można upolować spodnie za 49,90zł, a swetry za 39,90zł; szczęściarze w Sisley'u i Benettonie kupią odzież o 30% tańszą.

Natomiast wielbiciele nart powinni udać się do Intersportu, który na styczeń zapowiada topniejące ceny sprzętu zimowego.

Zimowe wyprzedaże w Galerii Sfera potrwają aż do końca stycznia.

ups / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sfera" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Sfera

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sfera" podaj