Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 9 grudnia 2019
  • wyświetleń: 3878

[ZDJĘCIA] Świątecznie na placu Niemczyka w Komorowicach

W minioną sobotę na placu im. Józefa Niemczyka w Komorowicach Krakowskich odbył się II Komorowicki Jarmark Bożonarodzeniowy.

II Komorowicki Jarmark Bożonarodzeniowy - 07.12.2019 · fot. komorowice.pl


W tym roku pogoda okazała się łaskawsza, dzięki czemu przez II Komorowicki Jarmark Bożonarodzeniowy przewinęło się co najmniej kilkaset osób - głównie mieszkańców Komorowic, ale także zaciekawionych imprezą mieszkańców innych dzielnic Bielska-Białej.

Na scenie zaprezentowało się kilkudziesięciu artystów z zespołów Kontrasty, Tromboys oraz góralskiej kapeli Póki Co. Tradycyjnie na placu rozstawili się wystawcy z gastronomią i rękodziełem. Stoisko przygotowało także Stowarzyszenie Komorowice, które tego dnia zaprezentowało najnowszy numer Magazynu Komorowice.

II Komorowicki Jarmark Bożonarodzeniowy - 07.12.2019
Magazyn Komorowice · fot. komorowice.pl


Nie zabrało ciekawych zabaw i animacji dla dzieci i młodzieży. W imprezie wziął udział prezydent miasta Jarosław Klimaszewski.

W organizację imprezy włączyła się cała społeczność Komorowic: Rada Osiedla Komorowice Krakowskie, Stowarzyszenie Komorowice, Dom Kultury w Komorowicach, OSP Komorowice Krakowskie, OSP Komorowice Śląskie, Szkoła Podstawowa nr 29, Szkoła Podstawowa nr 30, Rada Osiedla Komorowice Śląskie, Stowarzyszenie Przyjaciół Zespołu Wokalnego Kontrasty, a także Urząd Miejski w Bielsku-Białej.

Organizatorzy dziękują wszystkim sponsorom imprezy. Są to firmy: Prosperplast1, Befaszczot, Marbet, Sylgreko Klaudia Komraus, FHU Prestige2 Iwona Kozyra, Piekarnia Duraj, Sklep Spożywczo-Przemysłowy Stanisław Nabielec.

ab / bielsko.info, źródło: www.komorowice.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.