Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 9 grudnia 2019
  • wyświetleń: 580

Pierwszorzędny poziom protekcji smartfona. Zobacz, jak ustrzec się przed wizytą w serwisie

Materiał partnera:

Jeszcze kilka lat temu wydatek rzędu kilku tysięcy złotych na telefon komórkowy byłby uważany za całkowitą abstrakcję. Dziś jest to absolutnie normalnym zachowaniem. Przeznaczając tak ogromne sumy na nowoczesne smartfony, warto zadbać o ich odpowiednie zabezpieczenie. W końcu każdy chce, aby najpopularniejsze urządzenie mobilne służyło nieco dłużej niż standardowy okres gwarancji. Podpowiadamy, na jakie akcesoria ochronne należy zwrócić szczególną uwagę.

Pierwszorzędny poziom protekcji smartfona


Podstawą jest zabezpieczenie ekranu. Oto, co proponuje Ci współczesny rynek z akcesoriamiRenomowane marki nowoczesnych smartfonów od wielu lat biorą udział w trudnej walce o uwagę potencjalnego klienta. Zdecydowana większość z nich rywalizuje na polu wyświetlaczy, które w tej chwili przybierają różne kształty. Są największym i jednocześnie najbardziej podatnym na liczne uszkodzenia elementem każdego telefonu. Posiadacze popularnej pajęczynki na ekranie niezwykle często odwiedzają lokalne serwisy. Zaskakujący jest fakt, jak mało osób decyduje się zabezpieczyć przed ewentualnymi usterkami. Tym bardziej, że wizyta u specjalisty nigdy nie należy do tanich, a współczesny rynek otwiera przed klientami przynajmniej kilka możliwości ochrony wyświetlacza. Sklep z akcesoriami PANCERNIK oferuje kupno folii, szkieł hartowanych oraz nowoczesnej hybrydy obu produktów. Pierwszy z wymienionych protektorów to najbardziej budżetowe rozwiązanie, które gwarantuje wysoki poziom ochrony przed rysami. Taka naklejka nie zwiększa jednak odporności ekranu, a więc aby ustrzec się przed rozbiciem należy zainwestować w szkło hartowane. Przeważnie jest ono dwukrotnie droższe od folii. Na szczególną uwagę zasługuje także FlexibleGlass, czyli produkt będący swoistym połączeniem elastyczności i wytrzymałości.

Nie możesz zapomnieć o tyle telefonu. Zadbaj o protekcję klapki i rantów urządzeniaKompleksowe zabezpieczenie ekranu to jednak dopiero połowa sukcesu. Bardzo ważne jest także zainwestowanie w protektor, który pozwoli Ci uniknać uszkodzenia klapki ochraniającej baterię Twojego telefonu. W zdecydowanej większości nowych smartfonów wykonana jest ona ze śliskiego szkła, a to tylko podkreśla istotę zakupu dodatkowego futerału. Ogromną popularnością cieszą się nakładki wykonane z silikonu. To bardzo tanie rozwiązanie. W asortymencie sklepu PANCERNIK można znaleźć również liczne zamykane pokrowce. Obudowa zabezpieczająca w formie portfela dodatkowo wzmocni ekran smartfona. O swoich użytkowników dbają także sami producenci i regularnie tworzą nowe kolekcje oryginalnych akcesoriów. Cechują się one maksymalnym dopasowaniem do bryły urządzenia oraz pierwszorzędną jakością wykonania protektora.