Wiadomości

  • 6 grudnia 2019
  • wyświetleń: 5540

Gdzie w Bielsku-Białej można spotkać Mikołaja? Atrakcje dla dzieci

Za nami:

Jak co roku w Mikołajki Galeria Sfera pamięta o najmłodszych mieszkańcach Bielska-Białej i z tej okazji organizuje spotkanie z prawdziwym Świętym Mikołajem! Zapraszamy już 6 grudnia.

Galeria Sfera została już przystrojona na nadchodzące święta i z niecierpliwością czeka na przyjazd wyjątkowego gościa. Bielsko-Białą odwiedzi Święty Mikołaj, aby spotkać się z najmłodszymi mieszkańcami Podbeskidzia. Każdy maluch będzie mógł z nim porozmawiać oraz zrobić wspólne zdjęcie. Wraz z partnerami: Cukiernią Sowa oraz Salą Zabaw Fikołki, Galeria SFERA przygotowała mnóstwo upominków oraz niespodzianek, które zostaną wręczone dzieciom*. Niespodziankę przygotował też Wydział Ochrony Środowiska i Energii Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej, który sprezentuje piękne, edukacyjne książeczki - komiksy „Bielski i Biała ratują miasto”.

Przez cały dzień będzie można wziąć udział w konkursach i zabawach świątecznych z nagrodami ufundowanymi przez sklepy i restauracje w Galerii SFERA. Dzieci będą mogły skorzystać z kącika plastycznego i malowania buziek. Każdy maluch, dzięki zmywalnym farbom, może zamienić się w renifera, elfa lub postać z ulubionej bajki!

Zapraszamy już 6 grudnia w godz. 12:00 - 19:00 do foyer Galerii II.

*Liczba upominków ograniczona (600 sztuk), upominki będą wręczane dzieciom do 9. roku życia.

mikołajki w sferze

BM / bielsko.info

źródło: Galeria Sfera

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sfera" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Sfera

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sfera" podaj