Firmy w czasie epidemii Firmy w czasie epidemii

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 5 grudnia 2019
  • wyświetleń: 3204

[FOTO] Kraksa na rondzie w Międzyrzeczu Dolnym

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło w środę, 4 grudnia późnym wieczorem w Międzyrzeczu Dolnym. Kierowca Toyoty Corolli wypadł z drogi wpadł do stawu hodowlanego. Na szczęście zbiornik był pusty. Interweniowały wszystkie służby ratunkowe.

Kraksa na rondzie w Międzyrzeczu Dolnym - 4.12.2019 · fot. Bielskie Drogi


Przyczyny zdarzenia nie są znane. Wszystko wskazuje na to, że kierowca zasnął lub źle się poczuł. Jadąc od strony Mazańcowic wjechał z dużą prędkością na rondo. Pojazd uderzył w słupki ostrzegawcze, krawężnik i mijając o włos przystanek autobusowy wjechał na nasyp, a następnie na teren wyschniętego stawu. Przy przystanku stało dwóch młodych mężczyzn, którzy w ostatnim momencie odskoczyli na bok. Gdybym się akurat w tę stronę nie patrzył, to już bym chyba nie żył - podsumował wszystko jeden z nich.

Kierowca trafił pod opiekę ratowników medycznych, a następnie do szpitala. Szczegółowe okoliczności zdarzenia będą ustalać policjanci z bielskiej drogówki. W trakcie czynności na miejscu zdarzenia zatrzymał się kierowca taksówki, który zgłosił się do policjantów z problematycznym pasażerem. Ten był pijany i nie miał zamiaru uiścić opłaty za kurs. Mężczyzna zaczął być agresywny i próbował uciekać. Został zatrzymany do dalszych czynności. Utrudnienia w ruchu trwały blisko dwie godziny.

sid / bielsko.info, źródło: bielskiedrogi.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.